Stamboom Driessen » Aeltje van Trigt

Persoonlijke gegevens Aeltje van Trigt 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 december 2015.

Gezin van Aeltje van Trigt

Zij is getrouwd met Steven Pieck.

Zij zijn getrouwd rond 1722.


Kind(eren):

  1. Carel Piek  1725-> 1791 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aeltje van Trigt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aeltje van Trigt

Aeltje van Trigt
????-

± 1722

Steven Pieck
????-> 1733

Carel Piek
1725-> 1791

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Trigt


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I151462.php : benaderd 6 februari 2026), "Aeltje van Trigt".