Stamboom Driessen » Leentje van Claverweijde

Persoonlijke gegevens Leentje van Claverweijde 


Gezin van Leentje van Claverweijde

(1) Zij is getrouwd met Cornelis Gerrits Erffoort.

Zij zijn getrouwd na 1668.


(2) Zij had een relatie met Willem Dirks Metselaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leentje van Claverweijde?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leentje van Claverweijde


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Claverweijde


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I1450345.php : benaderd 16 maart 2026), "Leentje van Claverweijde".