Stamboom Driessen » Mr. Willem Jacob Elias Crommelin (1916-1997)

Persoonlijke gegevens Mr. Willem Jacob Elias Crommelin 


Gezin van Mr. Willem Jacob Elias Crommelin

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 12 september 1950 te Heemstede, Gemeente Heemstede, North Holland, Netherlands, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Mr. Willem Jacob Elias Crommelin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Mr. Willem Jacob Elias Crommelin

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem Jacob Elias Crommelin


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 januari 1916 lag tussen 1,0 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 3,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Tristan Tzara publiceert in Zürich zijn Dada-manifest.
    • 31 mei » Begin van de Zeeslag bij Jutland, ook wel gekend als de Slag voor het Skagerrak.
    • 20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
  • De temperatuur op 12 september 1950 lag tussen 13,7 °C en 17,1 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Nederland en Frankrijk tekenen binnen het kader van het Vijfmogendhedenverdrag een verdrag van Sociale Verzekering.
    • 12 maart » Encycliek Anni Sacri van Paus Pius XII over de bestrijding van atheïstische propaganda.
    • 21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
    • 16 september » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Gunnilse IS.
    • 7 oktober » De Verenigde Naties onder leiding van de Verenigde Staten vallen Korea binnen.
    • 28 december » Het Nationaal park Peak District wordt het eerste natuurpark in het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 14 september 1997 lag tussen 7,7 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 9,5 uur zonneschijn (74%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 20 januari » De KLM verlaagt de prijzen van enkeltjes naar Londen, Parijs en Berlijn.
    • 14 maart » Kang Ling, Chinees autocoureur
    • 31 maart » Bij een treinongeluk in Spanje vallen zeker 26 doden en 60 gewonden. De trein was met 280 vakantiegangers op weg van Barcelona naar Irun in Baskenland.
    • 7 april » In het Disneyland Park te Anaheim wordt de attractie Captain EO gesloten.
    • 3 mei » Ontslag van Alphons Castermans als hulpbisschop van Roermond (Nederland).
    • 4 juli » NASA's Mars Pathfinder ruimtesonde landt op Mars.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Crommelin


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I136336.php : benaderd 20 januari 2026), "Mr. Willem Jacob Elias Crommelin (1916-1997)".