1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
Trouwdag 29 juni 1953
De temperatuur op 29 juni 1953 lag tussen 14,1 °C en 27,4 °C en was gemiddeld 21,5 °C. Er was 15,1 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
7 januari » President Harry Truman kondigt aan dat de VS een waterstofbom ontwikkeld heeft.
21 februari » Francis Crick en James Watson ontdekken de structuur van het DNA-molecuul.
26 maart » Jonas Salk maakt het bestaan van zijn vaccin tegen polio wereldkundig.
7 april » Dag Hammarskjöld wordt gekozen tot secretaris-generaal van de VN.
12 april » Oprichting van de Duitse voetbalclub SG Dynamo Dresden.
15 mei » Oprichting van het commerciële Venezolaans televisienetwerk Radio Caracas Television.
Dag van overlijden 29 november 1969
De temperatuur op 29 november 1969 lag tussen -1,3 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 3,4 uur. Er was 1,3 uur zonneschijn (16%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I132703.php : benaderd 30 januari 2026), "Hendrik Karel van Vloten (1898-1969)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.