Stamboom Driessen » Catharina Hochedé (dela Vigne) (1686-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Hochedé (dela Vigne) 


Gezin van Catharina Hochedé (dela Vigne)

Zij is getrouwd met Theodorus Drabbe.

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1707 te Bergen op Zoom, Gemeente Bergen op Zoom, North Brabant, Netherlands.


Kind(eren):

  1. Johannes Drabbe  1708-1785 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Hochedé (dela Vigne)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Hochedé (dela Vigne)

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Hochedé (dela Vigne)

Catharina Hochedé (dela Vigne)
1686-????

1707

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

Over de familienaam Hochedé (dela Vigne)


De publicatie Stamboom Driessen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eduard Driessen, "Stamboom Driessen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-driessen/I105562.php : benaderd 29 januari 2026), "Catharina Hochedé (dela Vigne) (1686-????)".