De temperatuur op 18 oktober 1911 lag tussen 1,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
24 juli » Hiram Bingham vindt de Incastad Machu Picchu terug.
1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
Trouwdag 12 februari 1936
De temperatuur op 12 februari 1936 lag tussen -10,1 °C en 5,3 °C en was gemiddeld -2,8 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
Dag van overlijden 16 juli 2002
De temperatuur op 16 juli 2002 lag tussen 14,4 °C en 24,9 °C en was gemiddeld 19,8 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (65%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
9 februari » Wilbert Pennings verbetert in Siegen het Nederlands indoorrecord hoogspringen met een hoogte van 2,31 meter.
13 februari » Overbrenging van het stoffelijk overschot van kardinaal Stefano Borgia (1731-1804) van Lyon naar zijn geboorteplaats Velletri.
26 mei » Zaligverklaring van Kamen Vitchev (1893-1952), Pavel Djidjov (1919-1952) en Josaphat Chichov (1884-1952), Bulgaarse priesters en martelaren, in Plovdiv door Paus Johannes Paulus II.
16 juni » De hockeysters van Hockeyclub 's-Hertogenbosch winnen de vijfde landstitel op rij in de Nederlandse hoofdklasse door HC Rotterdam met 4-1 te verslaan in het derde duel uit de finale van de play-offs.
17 september » Rwanda begint met de terugtrekking van zijn troepenmacht (23.400 man) uit DR Congo.
24 oktober » Hero, de grote wuxia-productie van regisseur Zhang Yimou, gaat in China in première.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I9151.php : benaderd 9 januari 2026), "Janna de Valk (1911-2002)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.