Stamboom Diverse » Maartje van der Heiden (1909-)

Persoonlijke gegevens Maartje van der Heiden 


Gezin van Maartje van der Heiden

Zij is getrouwd met Johannes Gerardus Hendrikus Bakker.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1928 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Netherlands, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 13 oktober 1934 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Netherlands.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje van der Heiden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje van der Heiden

Maartje van der Heiden
1909-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://denhaag.digitalestamboom.nl/(S(r5a5tzdrlbnmahcyanidsxca))/detailx.aspx?p=7606214&ID=9593600&book=H&role=GF&page=
  2. http://denhaag.digitalestamboom.nl/(S(em53j4nhx1fkdl20hi0bytrh))/detailx.aspx?p=7226727&ID=513174&book=H&role=G&page=

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 oktober 1909 lag tussen 9,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 2,8 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.
  • De temperatuur op 28 maart 1928 lag tussen -0,8 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 3,4 mm neerslag. Er was 3,2 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Tussen Nederland en de Verenigde Staten komt een draadloze telefoonverbinding tot stand.
    • 7 juni » Karel Dubois, een kanunnik uit Roeselare, sticht de KSA als onderdeel van de Katholieke Actie (KA) en vervanger van de AKVS.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 22 november » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Be Quick '28 uit Zwolle.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Heiden


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I9035.php : benaderd 11 januari 2026), "Maartje van der Heiden (1909-)".