Stamboom Diverse » Johannes Bernardus Mutsers (1912-)

Persoonlijke gegevens Johannes Bernardus Mutsers 


Gezin van Johannes Bernardus Mutsers

Hij is getrouwd met Maria Bekbergen.

Zij zijn getrouwd op 17 april 1935 te Amersfoort, Gemeente Amersfoort, Utrecht, Nederland, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 7 januari 1949 te Amersfoort, Gemeente Amersfoort, Utrecht, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Bernardus Mutsers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Bernardus Mutsers

Johannes Bernardus Mutsers
1912-????

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=F6C0F0E3-9919-E53E-E043-4701000A1872⟨=nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 juni 1912 lag tussen 11,1 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
    • 28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
  • De temperatuur op 17 april 1935 lag tussen 2,5 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » De leugendetector wordt voor het eerst getest. Leonard Keeler doet het experiment in Wisconsin.
    • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 19 mei » Heiligverklaring van de Engelse martelaren John Fisher en Thomas More in Rome.
    • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mutsers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mutsers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mutsers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mutsers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I8824.php : benaderd 16 februari 2026), "Johannes Bernardus Mutsers (1912-)".