Stamboom Diverse » Gerardus Wilhelmus Gijsbers (1916-1999)

Persoonlijke gegevens Gerardus Wilhelmus Gijsbers 


Gezin van Gerardus Wilhelmus Gijsbers

Hij is getrouwd met Elsje Catharina Lam.

Zij zijn getrouwd op 30 september 1942 te Arnhem, Gemeente Arnhem, Gelderland, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Wilhelmus Gijsbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ter-maten/I28270856.php

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 januari 1916 lag tussen -0,7 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 7 februari » Wales wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Cardiff en het Bisdom Menevia.
    • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
    • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
  • De temperatuur op 30 april 1999 lag tussen 3,4 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (93%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint in Frimley Green zijn tweede Embassy (tegenwoordig Lakeside), het wereldkampioenschap darts van de British Darts Organisation.
    • 10 januari » Ter gelegenheid van de zeventigjarige verjaardag van de eerste publicatie van het eerste Kuifjeverhaal, geeft de firma Casterman een herdruk uit van Tintin au pays des Soviets (Kuifje in het land van de Sovjets).
    • 4 februari » Hugo Chávez wordt tot president van Venezuela gekozen.
    • 20 maart » Legoland Californië wordt geopend.
    • 21 maart » Leefbaar Nederland wordt opgericht door Jan Nagel, Henk Westbroek en Willem van Kooten.
    • 1 april » Zwemmer Ian Thorpe brengt bij de wereldkampioenschappen kortebaan (25 meter) in Hongkong het wereldrecord op de 200 meter vrije slag kortebaan op 1.43,28.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Jean-Michel Atlan, Joods-Frans kunstschilder († 1960)
  • 1915 » Herma Bauma, Oostenrijks atlete († 2003)
  • 1916 » Lex Horn, Nederlands kunstenaar († 1968)
  • 1918 » Gertrude Elion, Amerikaans farmacologe († 1999)
  • 1919 » Hans Hass, Oostenrijks zoöloog en onderwaterwetenschapper († 2013)
  • 1919 » Jan Derksen, Nederlands wielrenner († 2011)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Gijsbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gijsbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gijsbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gijsbers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I8376.php : benaderd 16 februari 2026), "Gerardus Wilhelmus Gijsbers (1916-1999)".