De temperatuur op 1 maart 1920 lag tussen 1,8 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 maart » This side of paradise, het eerste boek van F. Scott Fitzgerald, verschijnt.
16 mei » Paus Benedictus XV verklaart de Franse vrijheidsstrijdster Jeanne d'Arc heilig.
19 mei » Oprichting van de centristische, agraristische Noorse politieke partij Senterpartiet.
8 juni » Oprichting van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Finland.
28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
8 november » Bruintje Beer maakt zijn debuut in de Daily Express.
Trouwdag 27 juni 1942
De temperatuur op 27 juni 1942 lag tussen 7,7 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
18 april » De Doolittle Raid op Japan vindt plaats waarbij Tokio voor het eerst wordt gebombardeerd door B-25's.
5 juni » Slag bij Midway: De United States Navy verwerft het maritieme overwicht in de Stille Oceaan door vier Japanse vliegdekschepen tot zinken te brengen.
1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
26 november » Première van de film Casablanca in New York.
4 december » De Verenigde Staten bombarderen voor het eerst het vasteland van Italië.
Dag van overlijden 11 juni 2007
De temperatuur op 11 juni 2007 lag tussen 15,0 °C en 25,5 °C en was gemiddeld 20,0 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 januari » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint zijn eerste wereldtitel bij de Professional Darts Corporation door in de finale de Engelsman Phil Taylor met 7-6 te verslaan.
1 april » Baanwielrenner Theo Bos wordt voor de derde maal wereldkampioen sprint. Het is zijn vijfde wereldtitel in totaal.
23 mei » AC Milan wint de Champions League met een 2-1 overwinning op Liverpool.
17 augustus » Laatste uitzending van omroep Tien.
10 september » In Nijmegen bevalt een vrouw uit Vorden van een eeneiige drieling. Zoiets komt slechts bij één op de 200 miljoen zwangerschappen voor.
26 oktober » Apple Inc. brengt Mac OS X 10.5 Leopard uit.
Dag van begraven 15 juni 2007
De temperatuur op 15 juni 2007 lag tussen 16,0 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,4 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
28 maart » Officiële opening van de Grand Canyon Skywalk.
26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
16 september » Het Nederlands honkbalteam wordt Europees kampioen.
30 september » Haile Gebrselassie rent in Berlijn een nieuw wereldrecord op de marathon (2:04:26).
5 november » De Writers Guild of America, de vakbond van de Amerikaanse scenarioschrijvers, gaat in staking.
30 november » Het LAKS houdt een grote staking op het Museumplein in Amsterdam voor meer kwaliteit in plaats van kwantiteit in het onderwijs en tegen de 1040 urennorm.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I44838.php : benaderd 7 maart 2026), "Arnolda Maria "Nolda" Tiemes (1920-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.