De temperatuur op 18 februari 1946 lag tussen 5,9 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
3 juli » In Nederland wordt het eerste kabinet-Beel beëdigd, de eerste normale naoorlogse regering na het 'noodkabinet' Schermerhorn-Drees.
11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
16 oktober » De doodvonnissen van het Proces van Neurenberg worden voltrokken.
15 november » De overeenkomst van Linggadjati wordt op 15 november gesloten: politiek akkoord tussen de Nederlandse regering en de leiding van de eenzijdig uitgeroepen Republik Indonesia.
19 december » Hồ Chí Minh valt de Fransen aan in Hanoi.
Trouwdag 2 mei 1984
De temperatuur op 2 mei 1984 lag tussen 3,3 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,7 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
24 januari » De eerste Apple Macintosh is te koop.
7 april » Het Landelijk Aktie Komitee Scholieren wordt opgericht.
30 april » In Colombia wordt de minister van Justitie, Rodrigo Lara, vermoord door handlangers van de beruchte drugsbaron Pablo Escobar.
30 mei » In Rome wint Liverpool de Europacup 1 door in de finale thuisploeg AS Roma na strafschoppen te verslaan. Na afloop komt het tot ernstige rellen in de Italiaanse hoofdstad, waarbij 42 mensen gewond raken.
8 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland scherpt in München zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.47,55.
3 juli » Sovjet-atleet Joeri Sedych scherpt in Cork het wereldrecord kogelslingeren (84,14 meter) aan tot een afstand van 86,34 meter.
Dag van overlijden 7 februari 2012
De temperatuur op 7 februari 2012 lag tussen -15,3 °C en -3,7 °C en was gemiddeld -8,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 8,5 uur zonneschijn (90%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
17 januari » Rebellen van de MNLA bezetten Ménaka in het noorden van Mali.
20 maart » De eerste editie van de Nederlandse Vogue wordt gelanceerd in Amsterdam.
3 april » In Roemenië ontstaat grote opschudding omdat een discotheekeigenaar voor zijn bouwplannen de plaatselijke begraafplaats in één nacht heeft leeggeruimd en de stoffelijke overschotten op een vuilstortplaats heeft gedumpt.
4 april » Zanger Youssou N'Dour wordt in Senegal benoemd tot minister van Cultuur en Toerisme.
11 september » De anti-islamitische film Innocence of Muslims leidt tot aanvallen op Amerikaanse diplomatieke posten.
28 november » Syrische Burgeroorlog - Bij aanslagen met twee autobommen in een wijk van de Syrische hoofdstad Damascus vallen minstens 34 doden en meer dan 80 gewonden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I43665.php : benaderd 19 februari 2026), "Petrus Jacobus van Zee (1946-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.