Stamboom Diverse » Theodora Maria Hendrika Lautenschutz (1919-2011)

Persoonlijke gegevens Theodora Maria Hendrika Lautenschutz 


Gezin van Theodora Maria Hendrika Lautenschutz

(1) Zij is getrouwd met Cornelis Johannes Wesseling.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1940 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Theodorus Albertus Broerse.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1951 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodora Maria Hendrika Lautenschutz?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Theodora Maria Hendrika Lautenschutz

Theodora Maria Hendrika Lautenschutz
1919-2011

(1) 1940
(2) 1951

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 mei 1919 lag tussen 9,1 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 11 juli » In Nederland wordt een wet opgesteld waarin de achturige werkdag en een vrije zondag worden vastgelegd.
    • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
    • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
    • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
  • De temperatuur op 30 januari 1951 lag tussen 0,9 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1951: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,2 miljoen inwoners.
    • 4 januari » China en Noord-Korea nemen de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel in.
    • 5 april » Julius en Ethel Rosenberg worden ter dood veroordeeld na schuldig bevonden te zijn aan spionage voor de Sovjet-Unie.
    • 18 april » Frankrijk, West-Duitsland, Italië en de Benelux vormen de EGKS of Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal (zie ook Europese Unie).
    • 14 juli » Eerste Grand Prix-zege van het Formule 1-team van Scuderia Ferrari op het circuit van Silverstone
    • 2 oktober » De eerste Nederlandse televisiezender, Nederland 1, wordt gelanceerd.
    • 16 november » Leeuwarden: Kneppelfreed
  • De temperatuur op 18 december 2011 lag tussen 0,5 °C en 5,6 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (32%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Estland schaft de Estische kroon af en voert de euro in.
    • 28 februari » Bij een evacuatie valt een Nederlandse helikopter in handen van het Libische leger. Zie voor details het artikel Incident met Nederlandse marinehelikopter in Sirte
    • 22 juli » In Noorwegen komen 77 mensen, vooral jongeren, om het leven als gevolg van twee aanslagen: een bomaanslag in Oslo en een reeks beschietingen tijdens een jongerenkamp van de Arbeiderspartij op het eiland Utøya.
    • 27 oktober » In het Disneyland Park te Parijs ontspoort een van de achtbaantreinen van de attractie Big Thunder Mountain Railroad.
    • 11 december » De Rotterdamse metrolijn E zal voortaan van station Den Haag Centraal naar metrostation Slinge rijden.
    • 16 december » De Commissie Deetman presenteert het eindrapport van het onderzoek naar seksueel misbruik binnen de katholieke kerk in Nederland. Het blijkt dat er in de periode tussen 1945 en 1985 duizenden kinderen ernstig zijn misbruikt. Hierbij waren circa 800 priesters en andere religieuzen betrokken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1913 » Alfred Bertrand, Belgisch politicus († 1986)
  • 1914 » Frankie Manning, Amerikaans swingdanser, dansleraar en choreograaf († 2009)
  • 1920 » Peggy Lee, Amerikaans zangeres († 2002)
  • 1923 » Henk Severs, Nederlands muziekpromotor en -producent († 2008)
  • 1923 » Horst Tappert, Duits acteur († 2008)
  • 1923 » James Arness, Amerikaans acteur († 2011)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lautenschutz


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I43008.php : benaderd 31 december 2025), "Theodora Maria Hendrika Lautenschutz (1919-2011)".