Stamboom Diverse » Gerardina Regina Stolk (1940-2017)

Persoonlijke gegevens Gerardina Regina Stolk 


Gezin van Gerardina Regina Stolk

Zij is getrouwd met Marius Vellema.

Zij zijn getrouwd op 27 april 1967 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Joris Vellema  1967-2012

Het echtpaar is gescheiden 15 februari 1974 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardina Regina Stolk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardina Regina Stolk

Gerardina Regina Stolk
1940-2017

1967
Joris Vellema
1967-2012

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
  • Stamboom Stolk, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1967 lag tussen 2,7 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 12,1 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 9 maart » De dochter van Jozef Stalin, Svetlana Alliloejeva, loopt over naar de Verenigde Staten.
    • 9 mei » Burgemeester Gijs van Hall van de gemeente Amsterdam moet ontslag nemen wegens de provorellen en de rellen bij het huwelijk van prinses Beatrix.
    • 28 mei » Oprichting van de IJslandse voetbalclub Fylkir Reykjavík.
    • 10 juni » Kroonprinses Margrethe II van Denemarken trouwt met Henri de Laborde de Monpezat.
    • 23 juli » In Detroit (Michigan, VS) breken rassenrellen uit in de overwegend Afro-Amerikaanse en verarmde binnenstad. 43 mensen sterven en 1400 huizen verbranden.
    • 29 november » Robert McNamara kondigt aan dat hij zal vertrekken als minister van Defensie, en president van de Wereldbank zal worden. Dit is het gevolg van zijn advies aan president Lyndon B. Johnson eerder die maand, om het aantal troepen in Vietnam te bevriezen, het bombarderen te beëindigen, en het vechten aan Zuid-Vietnam over te laten.
  • De temperatuur op 21 oktober 2017 lag tussen 10,4 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 5,0 uur zonneschijn (48%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Darter Michael van Gerwen is voor de tweede keer in zijn leven wereldkampioen. Hij versloeg in de finale de Schotse titelverdediger Gary Anderson met 7-3.
    • 30 maart » Het Venezolaanse hooggerechtshof ontbindt het parlement. De rechters van het door de regering gecontroleerde hof nemen de legislatieve taken over.
    • 1 juli » Annemiek van Vleuten wint de tweede etappe van de Giro Rosa.
    • 29 juli » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal bereikt de halve finales van het EK in eigen land door op De Vijverberg in Doetinchem met 2-0 te winnen van Zweden door doelpunten van Lieke Martens en Vivianne Miedema.
    • 17 september » Een korte maar hevige storm kost in de Roemeense stad Timișoara aan acht mensen het leven, terwijl 67 mensen gewond raken.
    • 12 oktober » Het wassen beeld van vlogger Enzo Knol wordt onthuld in Madame Tussauds Amsterdam. Hij is de eerste Nederlandse vlogger die een wassen beeld krijgt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stolk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stolk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stolk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stolk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I42065.php : benaderd 5 maart 2026), "Gerardina Regina Stolk (1940-2017)".