Stamboom Diverse » Juliette Marie Françoise Pieters (1916-2015)

Persoonlijke gegevens Juliette Marie Françoise Pieters 


Gezin van Juliette Marie Françoise Pieters

(1) Zij is getrouwd met Paul Leistikow.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1942 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 20 oktober 1949 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.


(2) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 april 1958 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 41 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Juliette Marie Françoise Pieters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Juliette Marie Françoise Pieters

Juliette Marie Françoise Pieters
1916-2015

(1) 1942
(2) 1958
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 juli 1916 lag tussen 12,3 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 24 april » Easter Rising in Ierland.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 20 augustus » Het Amerikaans voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit de geschiedenis. In en tegen Zweden wordt met 3-2 verloren.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 18 november » De slag aan de Somme eindigt.
  • De temperatuur op 22 april 1958 lag tussen 5,7 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,7 uur zonneschijn (47%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Eric Blom, Nederlands televisieregisseur
    • 17 maart » In de Verenigde Staten wordt de satelliet Vanguard 1 gelanceerd.
    • 17 april » Expo '58 in Brussel opent haar deuren.
    • 21 juli » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Cardiff haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,4.
    • 2 augustus » Opening van het Ulrich-Haberland-Stadion, een voetbalstadion in de Duitse stad Leverkusen.
    • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
  • De temperatuur op 24 april 2015 lag tussen 1,5 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (74%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2015: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,9 miljoen inwoners.
    • 9 januari » De twee verdachten van de aanslag op Charlie Hebdo worden omsingeld en doodgeschoten nadat ze zich in een drukkerij in de Franse gemeente Dammartin-en-Goële hebben verschanst. Vrijwel tegelijkertijd wordt een gijzeling in een joodse supermarkt in Parijs, waarbij vier gegijzelden waren omgebracht, door de politie tot een eind gebracht. Een gijzelnemer komt hierbij om.
    • 3 mei » FC Groningen wint voor het eerst in zijn bestaan de KNVB beker. In Rotterdam wordt het 0-2 tegen PEC Zwolle.
    • 23 oktober » Na ruim een week van gewelddadige protesten besluit president Jacob Zuma van Zuid-Afrika de gewraakte verhoging van collegegelden te schrappen.
    • 29 oktober » Na vijf jaar heft de Europese Unie de sancties op tegen de Wit-Russische president Aleksandr Loekasjenko en 169 van zijn landgenoten.
    • 13 november » Nederland speelt een oefenwedstrijd tegen Wales in Cardiff. Nederland wint met 2-3 Arjen Robben (2x) en Bas Dost scoren voor Nederland.
    • 8 december » Buitengewoon Heilig Jaar van de Barmhartigheid.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Pieters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pieters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pieters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pieters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I40765.php : benaderd 2 januari 2026), "Juliette Marie Françoise Pieters (1916-2015)".