Stamboom Diverse » Christina Jacoba "Tiny" Soeters (1918-1980)

Persoonlijke gegevens Christina Jacoba "Tiny" Soeters 


Gezin van Christina Jacoba "Tiny" Soeters

Zij is getrouwd met Jules Grein.

Zij zijn getrouwd na 1949.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Jacoba "Tiny" Soeters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christina Jacoba "Tiny" Soeters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Jacoba Soeters

Christina Jacoba Soeters
1918-1980

> 1949

Jules Grein
1910-1987


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.online-begraafplaatsen.nl/zerken.asp?g=1116276

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1918 lag tussen 8,2 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Vrede van Brest-Litovsk wordt ondertekend, einde aan het oostfront van de Eerste Wereldoorlog.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
    • 1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
    • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.
  • De temperatuur op 14 oktober 1980 lag tussen 0,1 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1980: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,1 miljoen inwoners.
    • 21 april » Een zware noordwesterstorm richt voor miljoenen guldens schade aan op de Nederlandse kust.
    • 11 mei » FC Utrecht speelt in de laatste speelronde met 2-2 gelijk tegen PEC Zwolle en plaatst zich voor het eerst in de geschiedenis voor Europees voetbal.
    • 29 juli » De Amerikaanse staten Alabama en Mississippi worden afgesplitst van het aartsbisdom New Orleans en gevormd tot een zelfstandige Rooms-katholieke kerkprovincie met het aartsbisdom Mobile en het bisdom Birmingham in Alabama en de bisdommen Biloxi en Jackson in Mississippi.
    • 27 augustus » Jean-René Bernaudeau wint de eerste editie van de Franse eendaagse wielerwedstrijd Ronde van de Vendée.
    • 9 september » De Derbyshire vergaat tijdens de tyfoon Orchid, in het zuiden van Japan met de gehele bemanning.
    • 4 december » Led Zeppelin houdt officieel op te bestaan na de dood van hun drummer John Bonham.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1915 » Egon Möller-Nielsen, Deens-Zweeds architect en beeldhouwer († 1959)
  • 1915 » Simone Arnoux, vrouw van prins Aschwin zur Lippe-Biesterfeld († 2001)
  • 1917 » Jimmy Kruger, Zuid-Afrikaans minister en president van de Senaat († 1987)
  • 1918 » Mike Wallace, Amerikaans journalist, tv-presentator en mediapersoonlijkheid († 2012)
  • 1920 » Richard Adams, Brits schrijver († 2016)
  • 1921 » Sophie Scholl, Duits verzetsstrijdster († 1943)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Soeters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Soeters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Soeters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Soeters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I38613.php : benaderd 15 februari 2026), "Christina Jacoba "Tiny" Soeters (1918-1980)".