Stamboom Diverse » Maria Theresia Siemons (1926-2013)

Persoonlijke gegevens Maria Theresia Siemons 


Gezin van Maria Theresia Siemons

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Theresia Siemons?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Theresia Siemons

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Theresia Siemons

Maria Theresia Siemons
1926-2013


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 oktober 1926 lag tussen 7,5 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
    • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
    • 18 april » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Club 9 de Octubre.
    • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
  • De temperatuur op 25 augustus 2013 lag tussen 13,7 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 23 juli » In het Nederlandse pretpark Walibi Holland raakt een 10-jarig meisje bij een ongeval in de wildwaterattractie El Rio Grande zwaar gewond.
    • 1 oktober » De Duitse politie houdt een man aan die probeerde een kunstwerk te verkopen dat in 2012 gestolen zou zijn uit de Kunsthal Rotterdam.
    • 2 oktober » Omdat het Britse gemenebest door Gambia als een neokoloniale instelling wordt bestempeld, stapt het land eruit.
    • 18 november » In Indonesië komen de vulkanen Sinabung en Merapi tot uitbarsting.
    • 19 november » De officier van justitie in Boekarest eist 18 jaar celstraf tegen Radu Dogaru, een van de hoofdverdachten van de diefstal van zeven schilderijen uit de Kunsthal Rotterdam.
    • 19 november » Ghana plaatst zich voor het WK voetbal 2014 in Brazilië door Egypte in de play-offs te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Siemons

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Siemons.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Siemons.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Siemons (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I37457.php : benaderd 17 februari 2026), "Maria Theresia Siemons (1926-2013)".