Stamboom Diverse » Willemina Johanna "Mieke" op den Dries (1944-2014)

Persoonlijke gegevens Willemina Johanna "Mieke" op den Dries 


Gezin van Willemina Johanna "Mieke" op den Dries

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willemina Johanna "Mieke" op den Dries?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willemina Johanna "Mieke" op den Dries

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willemina Johanna op den Dries

Jan op den Dries
± 1920-1967

Willemina Johanna op den Dries
1944-2014


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 november 1944 lag tussen 6,7 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 10,0 mm neerslag gedurende 6,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
    • 21 april » Vrouwen in Frankrijk krijgen stemrecht.
    • 16 mei » Sinti en Roma in Auschwitz-Birkenau komen in opstand tegen dreigende massamoord door vergassing.
    • 29 juni » WO II: de Franse havenstad Cherbourg wordt veroverd door Amerikaanse troepen. In Rillieux-la-Pape worden 7 joden vermoord door nazi-collaborateur Paul Touvier.
    • 4 augustus » Anne Frank wordt, na te zijn verraden, opgepakt in Amsterdam. Ze was ondergedoken in het achterhuis van Prinsengracht 263 te Amsterdam.
    • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.
  • De temperatuur op 29 juni 2014 lag tussen 12,4 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 4,8 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 9,1 uur zonneschijn (54%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Uit handen van Herman Van Rompuy, voorzitter van de Europese Raad, neemt voetballer Thorgan Hazard van Zulte Waregem in de AED Studios in Lint de Belgische Gouden Schoen 2013 in ontvangst.
    • 10 mei » Oostenrijk wint het 59e Eurovisiesongfestival met Conchita Wurst en het lied Rise Like a Phoenix. Nederland wordt tweede met het lied Calm after the storm van de The Common Linnets, de hoogst behaalde uitslag sinds 1975.
    • 27 juni » Allerlaatste uitzending van het Schooltv-weekjournaal, een Nederlandse actualiteitenrubriek speciaal voor scholieren van de basisschool.
    • 8 juli » Bij een treinongeluk in Zuid-Afrika raken zeker 52 mensen gewond. Twee treinen botsten in de oostelijke kuststad Durban boven op elkaar.
    • 19 augustus » Door de islamistische terreurbeweging IS wordt een video naar buiten gebracht waarop de onthoofding is te zien van de Amerikaanse persfotograaf James Foley als vergelding voor de bombardementen door het Amerikaanse leger op stellingen van IS in Noord-Irak. Op de video wordt ook Steven Sotloff getoond als mogelijk het nieuwe slachtoffer.
    • 28 december » Indonesia AirAsia-vlucht 8501, een Airbus A320 van de Indonesische luchtvaartmaatschappij Indonesia AirAsia met aan boord 155 passagiers en zeven bemanningsleden, verdwijnt van de radar boven de Javazee. Voor de kust van Borneo worden twee dagen later wrakstukken en vervolgens ook lichamen gevonden.
  • De temperatuur op 2 juli 2014 lag tussen 6,2 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 8 januari » De Boliviaanse president Evo Morales wil als nieuwbakken voorzitter van de Groep van 77 - een losse coalitie van ontwikkelingslanden - het platform gebruiken om cocabladeren, het basisingrediënt van cocaïne, te legaliseren.
    • 22 februari » Nadat president Viktor Janoekovytsj van Kiev naar Charkov is gevlucht, stemt het Oekraïense parlement in met het afzetten van de president en organisatie van presidentsverkiezingen op 25 mei 2014. Joelia Tymosjenko wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 6 april » Uitbreken van de Oorlog in Donbass nadat pro-Russische rebellen de overheidsgebouwen bezetten
    • 2 juni » Een grote uitbarsting van de vulkaan Sangeang in het zuiden van Indonesië hindert het vliegverkeer. De berg op een van de Kleine Soenda-eilanden, ten oosten van het populaire vakantie-eiland Bali, spuwt as en rook tot drie kilometer hoogte de lucht in.
    • 31 juli » De Kiribatische gewichtheffer David Katoatau wint een gouden medaille tijdens de Gemenebestspelen. Hij is de eerste sporter die namens Kiribati goud weet te winnen op een groot sportevenement.
    • 21 oktober » De gehandicapte Zuid-Afrikaanse atleet Oscar Pistorius wordt tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld voor doodslag op zijn vriendin Reeva Steenkamp. De aanklager had tien jaar cel geëist.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Op den Dries


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I37269.php : benaderd 26 februari 2026), "Willemina Johanna "Mieke" op den Dries (1944-2014)".