Stamboom Diverse » Gijsbertine Jacoba van Arkel (1910-1997)

Persoonlijke gegevens Gijsbertine Jacoba van Arkel 


Gezin van Gijsbertine Jacoba van Arkel

Zij is getrouwd met Jan Geurtsen.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1933 te Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Erkenning 1 kind

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Jan Geurtsen  1947-1963

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertine Jacoba van Arkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertine Jacoba van Arkel

Gijsbertine Jacoba van Arkel
1910-1997

1933

Jan Geurtsen
1912-1993

Jan Geurtsen
1947-1963

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.graftombe.nl/names/info/1235079
  2. https://www.openarch.nl/srt:77b5a8ca-80ce-8a32-05bb-298ddc340e89

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 augustus 1910 lag tussen 8,7 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 15 september » Theodor Wulf publiceert in Physikalische Zeitschrift over de door hem ontdekte kosmische straling.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 22 november 1933 lag tussen -2,2 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,3 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
    • 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
    • 30 augustus » Oprichting van Air France.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 30 januari 1997 lag tussen 1,3 °C en 4,3 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Antilliaans-Arubaanse kustwacht doet een grote drugsvangst. Ten noorden van de eilanden Aruba en Bonaire entert het Nederlandse marinefregat Tjerk Hiddes op volle zee een motorboot waarop 558 kilo cocaïne blijkt te zijn verstopt.
    • 28 maart » Zaïrese rebellen maken de verovering bekend van opnieuw een belangrijke stad, Kasenga, op de grens met Zambia in de mijnbouwprovincie Shaba.
    • 27 augustus » Opening van het Britannia Stadium, een voetbalstadion in de Engelse plaats Stoke-on-Trent.
    • 26 september » Nederlandse première van de film Gordel van smaragd van Orlow Seunke op het Nederlands Film Festival.
    • 13 oktober » Syrië verovert delen van Libanon.
    • 22 december » Bij het bloedbad van Acteal in Mexico komen 45 kerkgangers om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Alice White, Amerikaans actrice († 1983)
  • 1905 » Siaka Stevens, Sierra Leoons politicus († 1988)
  • 1913 » Dirk Heerlijn, Nederlands verzetsstrijder († 1976)
  • 1914 » Rolf Holmberg, Noors voetballer († 1979)
  • 1914 » Rudie van Lier, Surinaams wetenschapper en schrijver († 1987)
  • 1915 » James Tiptree, Jr., Amerikaans sciencefiction schrijfster, pseudoniem van Alice Hastings Bradley Sheldon († 1987)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Arkel


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I37236.php : benaderd 10 januari 2026), "Gijsbertine Jacoba van Arkel (1910-1997)".