Stamboom Diverse » Christina Margaretha Spoelder (1919-1999)

Persoonlijke gegevens Christina Margaretha Spoelder 


Gezin van Christina Margaretha Spoelder

Zij is getrouwd met Zander Jacob Priem.

Zij zijn getrouwd op 5 augustus 1942 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christina Margaretha Spoelder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Christina Margaretha Spoelder

Christina Margaretha Spoelder
1919-1999

1942

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/saa:0f4a60ea-78b3-1dd0-2793-6af020599164

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 september 1919 lag tussen 15,3 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
    • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
    • 15 juni » John Alcock en Arthur Whitton-Brown vliegen non-stop van Newfoundland over de Atlantische Oceaan naar Ierland.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.
    • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
  • De temperatuur op 5 augustus 1942 lag tussen 9,1 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » In Rotterdam wordt de Maastunnel geopend. De overwelving is 1426 meter lang, de tunnel zelf meet 1070,15 meter. Er is bijna vijf jaar aan gewerkt.
    • 19 februari » Tweede Wereldoorlog: Ongeveer 150 Japanse oorlogsvliegtuigen vallen Darwin in Australië aan.
    • 7 maart » De Nederlandse mijnenveger Eland Dubois wordt door de eigen bemanning tot zinken gebracht nadat het schip was gespot door een Japans verkenningsvliegtuig.
    • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
    • 9 augustus » Mahatma Gandhi wordt gearresteerd.
    • 7 september » Alle zilveren munten die in Nederland nog in omloop zijn worden door de bezetter uit roulatie genomen.
  • De temperatuur op 15 januari 1999 lag tussen 7,3 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Servische ordetroepen vermoorden 45 burgers, onder wie twee vrouwen en een kind van twaalf jaar, in het Kosovaarse dorp Račak.
    • 27 januari » Eerste Gedichtendag in Nederland en Vlaanderen.
    • 7 mei » Amerikaanse bommen treffen de Chinese ambassade in Belgrado.
    • 8 mei » In Six Flags America wordt de attractie The Joker's Jinx geopend.
    • 1 oktober » Wales opent in de eigen hoofdstad Cardiff het vierde officiële wereldkampioenschap rugby met een 23-18 overwinning op Argentinië.
    • 6 november » Australië wint in Cardiff het vierde officiële wereldkampioenschap rugby door in de finale Frankrijk met 35-12 te verslaan.
  • De temperatuur op 21 januari 1999 lag tussen 6,0 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Juan José Ibarretxe wordt beëdigd tot Baskisch minister-president.
    • 12 maart » Tsjechië, Hongarije en Polen treden, als eerste voormalige Warschaupactleden, toe tot de NAVO.
    • 1 mei » SpongeBob SquarePants gaat in de VS van start.
    • 10 juni » De NAVO staakt bombardementen op Servië in de Kosovo-oorlog. Daarmee komt een einde aan "Allied Force", na 26.614 bommen en 500 Servische burgerdoden.
    • 23 augustus » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,34. De mondiale toptijd stond met 1.46,67 op naam van zijn landgenoot Grant Hackett.
    • 23 december » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Fuerza Amarilla Sporting Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1917 » Ettore Sottsass, Italiaans architect en ontwerper († 2007)
  • 1918 » Cachao López, Cubaans mambomuzikant († 2008)
  • 1918 » Georges Berger, Belgisch autocoureur († 1967)
  • 1920 » Mario Benedetti, Uruguayaans schrijver, dichter, journalist en criticus († 2009)
  • 1922 » Joop Haffmans, Nederlands beeldhouwer en grafisch ontwerper († 2014)
  • 1922 » Zizinho, Braziliaans voetballer († 2002)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spoelder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spoelder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spoelder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spoelder (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I30616.php : benaderd 27 februari 2026), "Christina Margaretha Spoelder (1919-1999)".