Stamboom Diverse » Wilhelmina Johanna Isken (1934-2017)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Johanna Isken 


Gezin van Wilhelmina Johanna Isken

Zij is getrouwd met Donald Engel.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1956 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Johanna Isken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Johanna Isken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Johanna Isken

Wilhelmina Johanna Isken
1934-2017

1956

Donald Engel
1931-2014


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1934 lag tussen 10,8 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 7,9 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Het eerste kassucces van de Nederlandse geluidsfilm, 'De Jantjes' gaat in première.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
    • 14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
    • 7 april » Een door een aardverschuiving veroorzaakte tsunami in het Tafjord, Noorwegen, kost aan 40 mensen het leven.
    • 1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
  • De temperatuur op 21 juni 1956 lag tussen 8,3 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 19 april » Prins Rainier III van Monaco trouwt met de Amerikaanse actrice Grace Kelly, die voortaan als "Prinses Gracia" door het leven mag gaan..
    • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
    • 1 juni » De NV Alabastine Holland wordt opgericht en in Ammerzoden wordt gestart met tweedehandse Britse machines voor de productie van het vulmiddel.
    • 13 juni » In het Duitse weekblad Der Spiegel verschijnt het artikel Zwischen Königin und Rasputin waarin wordt gemeld dat koningin Juliana onder invloed van een zekere Greet Hofmans zou staan.
    • 2 september » Het allereerste doelpunt in de pas opgerichte Eredivisie komt op naam van Tonny van der Linden van DOS in de wedstrijd tegen Sparta.
    • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.
  • De temperatuur op 8 augustus 2017 lag tussen 14,1 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 6,5 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het blokkeren van de Spaanstalige CNN op de televisie in Venezuela betekent vrijwel het einde van de onafhankelijke nieuwsvoorziening in het Zuid-Amerikaanse land.
    • 29 april » De honderdste De Kwis met Brigitte Kaandorp als gast wordt "uitbundig" gevierd.
    • 30 juni » Weervrouw Helga van Leur presenteert haar laatste weerbericht bij RTL 4 na 20 jaar trouwe dienst.
    • 6 september » Aung San Suu Kyi, politiek leider van Myanmar, geeft "nepnieuws" de schuld van het opstoken van de crisis, waarbij nu al 125.000 Rohingya's voor legergeweld naar buurland Bangladesh zijn gevlucht.
    • 11 september » Christoph Daum wordt ontslagen als bondscoach van het Roemeens voetbalelftal, nadat de Duitser de ploeg niet naar het WK voetbal 2018 heeft weten te leiden.
    • 8 oktober » Het Duits voetbalelftal wint ook de tiende en laatste WK-kwalificatiewedstrijd, ditmaal van Azerbeidzjan, en is met 43 goals het meest trefzekere Europese land ooit in een kwalificatiereeks. Spanje (42 doelpunten in aanloop naar het EK van 2000) raakt het record kwijt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Isken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Isken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Isken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Isken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I30198.php : benaderd 15 februari 2026), "Wilhelmina Johanna Isken (1934-2017)".