Stamboom Diverse » Peter Gerardus Henricus Sevenich (1937-2014)

Persoonlijke gegevens Peter Gerardus Henricus Sevenich 


Gezin van Peter Gerardus Henricus Sevenich

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Gerardus Henricus Sevenich?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter Gerardus Henricus Sevenich

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Gerardus Henricus Sevenich

Peter Gerardus Henricus Sevenich
1937-2014


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juli 1937 lag tussen 13,3 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
  • De temperatuur op 22 oktober 2014 lag tussen 6,3 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 5,6 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (36%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 12 januari » De Nederlandse schaatser Jan Blokhuijsen wordt Europees kampioen schaatsen allround. Bij de vrouwen zegeviert zijn landgenote Ireen Wüst.
    • 14 april » Minstens 71 mensen worden gedood en meer dan 120 mensen raken gewond bij een bomaanslag in een busstation in de Nigeriaanse hoofdstad Abuja.
    • 13 juni » In een Zuid-Afrikaanse mijn is een zeldzaam grote diamant van meer dan 122,52 karaat opgegraven, aldus Petra Diamonds, dat de Cullinanmijn sinds 2008 exploiteert.
    • 3 augustus » Bij een zware aardbeving in de Chinese provincie Yunnan zijn zeker 175 dodelijke slachtoffers gevallen.
    • 12 oktober » Het dodental als gevolg van de uitbarsting van de Japanse vulkaan Ontake loopt op tot 56.
    • 16 november » Klaus Johannis verslaat de sociaaldemocratische premier Victor Ponta bij de presidentsverkiezingen in Roemenië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sevenich

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sevenich.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sevenich.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sevenich (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I29441.php : benaderd 1 januari 2026), "Peter Gerardus Henricus Sevenich (1937-2014)".