Stamboom Diverse » Niesje Pietertje Aaltje Kaptein (1908-2005)

Persoonlijke gegevens Niesje Pietertje Aaltje Kaptein 


Gezin van Niesje Pietertje Aaltje Kaptein

(1) Zij is getrouwd met Jacobus Johannes Melissen.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1930 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Jacob Melissen  1933-2000 
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 18 juni 1943 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.


(2) Zij is getrouwd met Eduard Johan Bouwmeester.

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1945 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Niesje Pietertje Aaltje Kaptein?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Niesje Pietertje Aaltje Kaptein

Niesje Pietertje Aaltje Kaptein
1908-2005

(1) 1930
(2) 1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1908 lag tussen 11,6 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 13,9 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Ontdekking van de Jupitermaan Pasiphae door Philibert Jacques Melotte.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
    • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
  • De temperatuur op 5 juli 1945 lag tussen 9,7 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 2,4 uur zonneschijn (14%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Einde van het Ardennenoffensief.
    • 17 maart » De Ludendorffbrug te Remagen stort in nadat ze op 7 maart ongeschonden werd ingenomen door de Amerikanen.
    • 19 maart » Tweede Wereldoorlog: Adolf Hitler vaardigt zijn "Nero-bevel" uit waarin staat dat alle industrieën, militaire installaties, winkels, transportfaciliteiten en communicatielijnen in Duitsland moeten worden vernietigd.
    • 30 maart » In De Nieuwe Standaard verschijnt de eerste aflevering van de strip Rikki en Wiske (voorloper van Suske en Wiske).
    • 7 april » Het Japanse marineschip de Yamato zinkt in een strijd tegen de US Navy.
    • 14 november » In de Duitse stad Neurenberg begint het proces tegen een groot aantal nazi-leiders.
  • De temperatuur op 11 oktober 2005 lag tussen 11,3 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 5 februari » In de provincie Groningen barst een discussie los over de veiligheid en gezondheidsrisico's van de oude smeerpijp die aan het begin van de 20e eeuw is aangelegd tussen de stad Groningen en Delfzijl. Er bestaan ernstige vermoedens dat de pijp, die sinds 1979 niet meer wordt gebruikt, lek is en dat daardoor kwik en andere giftige stoffen vrijkomen.
    • 7 februari » Het "monsterproces" tegen de Hofstadgroep begint.
    • 30 mei » De Amerikaanse studente Natalee Holloway verdwijnt spoorloos op Aruba.
    • 4 juni » Het compleet verbouwde Nederlands Spoorwegmuseum heropent zijn deuren.
    • 3 juli » Roger Federer wint voor de derde keer op rij het toernooi van Wimbledon.
    • 6 december » Vliegtuigcrash bij Teheran in Iran.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1905 » Ray Barbuti, Amerikaans atleet en American Footballspeler († 1988)
  • 1908 » Otto Skorzeny, Oostenrijks SS-officier († 1975)
  • 1909 » Max Tailleur, Joods-Nederlands humorist († 1990)
  • 1910 » Antonio Poma, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Bologna († 1985)
  • 1913 » Lando van den Berg, Nederlands priester, beeldhouwer, glazenier, monumentaal kunstenaar, schilder en docent († 1969)
  • 1914 » Go Seigen, Chinees-Japans go-speler († 2014)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kaptein

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kaptein.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kaptein.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kaptein (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I25654.php : benaderd 1 januari 2026), "Niesje Pietertje Aaltje Kaptein (1908-2005)".