Stamboom Diverse » Freerk Zuidema (1890-1970)

Persoonlijke gegevens Freerk Zuidema 


Gezin van Freerk Zuidema

Hij is getrouwd met Trientje Zijlstra.

Zij zijn getrouwd op 14 september 1912 te Kollumerland, Friesland, Netherlands, hij was toen 22 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Jakob Zuidema  1912-
  2. Paulus Zuidema  1914-1980
  3. Freerkje Zuidema  1915-1916
  4. Freerkje Zuidema  1917-1992
  5. Rinze Zuidema  1919-1997
  6. (Niet openbaar)
  7. Anna Zuidema  1921-1999
  8. Feike Zuidema  1922-2013
  9. N.N. Zuidema  1927

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Freerk Zuidema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Freerk Zuidema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Freerk Zuidema

Jakob Zuidema
1858-1941

Freerk Zuidema
1890-1970

1912
Jakob Zuidema
1912-????
Rinze Zuidema
1919-1997
Anna Zuidema
1921-1999
Feike Zuidema
1922-2013
N.N. Zuidema
1927-1927

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.graftombe.nl/names/info/370343
  2. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/15134181

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 augustus 1890 lag rond de 19,3 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 1 oktober » Het Yosemite National Park in de Amerikaanse staat Californië wordt opgericht.
    • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
  • De temperatuur op 14 september 1912 lag tussen 8,9 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Er komt een eind aan de Mantsjoe Qing-dynastie met de abdicatie van de 12-jarige keizer van China Pu-Yi.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 4 april » Tibet verklaart zich onafhankelijk van China.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
  • De temperatuur op 3 februari 1970 lag tussen 2,9 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,7 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1970: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,0 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Opening van het Estadio Rommel Fernández in de Panamese hoofdstad Panama-Stad.
    • 11 april » Lancering van Apollo 13, de bemande ruimtevlucht naar de maan, zonder maanlanding vanwege een technisch probleem na de lancering ("Houston, we have a problem").
    • 24 april » De eerste Chinese kunstmaan wordt gelanceerd.
    • 25 augustus » Manschappen van het Korps Mariniers en van de Koninklijke Marine verjagen hippies van de Amsterdamse Dam, wat bekend wordt als het schoonvegen van de Dam.
    • 9 september » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de Wereldbeker
    • 17 november » Douglas Engelbart verkrijgt octrooi op de muis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Zuidema

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zuidema.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zuidema.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zuidema (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I24173.php : benaderd 13 februari 2026), "Freerk Zuidema (1890-1970)".