Stamboom Diverse » Teunis "Ton" de Lijster (1933-2003)

Persoonlijke gegevens Teunis "Ton" de Lijster 


Gezin van Teunis "Ton" de Lijster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis "Ton" de Lijster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis "Ton" de Lijster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis de Lijster

Teunis de Lijster
1933-2003


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.online-familieberichten.nl/zoeken.asp?command=show&id=154816

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1933 lag tussen 4,4 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Adolf Hitler wordt ingezworen als Kanselier van Duitsland.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 14 maart » Michael Caine, Brits acteur
    • 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
    • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
  • De temperatuur op 18 januari 2003 lag tussen 2,5 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Colin Powell, presenteert in New York voor de VN Veiligheidsraad "bewijzen" dat Irak over massavernietigingswapens zou beschikken.
    • 1 april » President Pierre Buyoya van Burundi, een Tutsi, wordt opgevolgd door de Hutu Domitien Ndayizeye (Frodebu).
    • 12 april » Prins Laurent van België treedt in het huwelijk met Claire Coombs.
    • 19 mei » Het Indonesisch leger begint een grootscheeps offensief in Atjeh.
    • 26 september » Het Japanse eiland Hokkaido wordt getroffen door twee zware aardbevingen.
    • 12 december » Milorad Čavić verbetert bij de EK kortebaan (25 meter) in Dublin het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 50,02.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1930 » Robert Atkins, Amerikaans cardioloog en voedingsexpert († 2003)
  • 1931 » Gudrun Deubener, Duits scenarioschrijfster († 2009)
  • 1933 » Maya Bouma, Nederlands actrice († 1998)
  • 1934 » Lea Couzin, Vlaams actrice
  • 1934 » Rico Rodriguez, Jamaicaans reggae-musicus († 2015)
  • 1936 » Hazem al-Beblawi, Egyptisch econoom en politicus

Bron: Wikipedia

  • 2000 » Pieter de Wolff (88), directeur Nederlands Centraal Planbureau
  • 2000 » Wim Krijt (85), Nederlands fotograaf
  • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
  • 2001 » Boris Stenin (66), Russisch langebaanschaatser, schaatscoach en wetenschapper
  • 2001 » Edward Goffinet (73), Belgisch geestelijke
  • 2001 » Henk Tieman (79), Nederlands kunstenaar

Over de familienaam De Lijster


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I24029.php : benaderd 16 februari 2026), "Teunis "Ton" de Lijster (1933-2003)".