Stamboom Diverse » Johan Ruijfrok (1898-1978)

Persoonlijke gegevens Johan Ruijfrok 


Gezin van Johan Ruijfrok

(1) Hij is getrouwd met Johanna Cornelia Vrije.

Zij zijn getrouwd op 1 september 1926 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Netherlands, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Dirk Ruijfrok  1932-2014

Het echtpaar is gescheiden 17 juni 1932 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Netherlands.Bron 3


(2) Hij is getrouwd met Dirkje Boonstra.

Zij zijn getrouwd op 27 juli 1932 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Netherlands, hij was toen 33 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johan Ruijfrok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johan Ruijfrok

Johan Ruijfrok
1898-1978

(1) 1926
Dirk Ruijfrok
1932-2014
(2) 1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sanders-ruifrok/I18039.php
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hga&identifier=03A300A8-D2BC-4A06-9734-186980F0757E⟨=nl&six=3
  3. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hga&identifier=93700580-1599-4CD1-86A0-9463B1EFEC6E⟨=nl&six=7
  4. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hga&identifier=A34CDFDF-B9FD-4B0F-AF91-16DD10A3CDE7⟨=nl&six=8

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 november 1898 lag rond de 7,6 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Het slagschip Maine wordt tot zinken gebracht in de haven van Havana. Begin van de Spaans-Amerikaanse Oorlog
    • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
    • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
    • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
    • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
    • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
  • De temperatuur op 27 juli 1932 lag tussen 11,1 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 11,3 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
  • De temperatuur op 31 mei 1978 lag tussen 13,0 °C en 27,8 °C en was gemiddeld 21,2 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (73%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 16 maart » De mammoettanker Amoco Cadiz strandt aan de kust van Bretagne en veroorzaakt een grote olieramp.
    • 1 mei » In Maastricht wordt profvoetbalclub MVV opgericht, als afsplitsing van MVV'02.
    • 8 juni » De Nieuw-Zeelandse Naomi James voltooit een solozeiltocht rond de wereld in een recordtijd van 272 dagen.
    • 9 juli » Sovjet-atleet Boris Zajtsjoek scherpt in Moskou hetwereldrecord kogelslingeren (79,30 meter) aan tot 80,14 meter.
    • 11 juli » Ongeluk met een tankwagen met propaangas bij camping Los Alfaques in Spanje. Bij de ontploffing komen 216 mensen om het leven, onder wie 10 Nederlanders en 36 Belgen.
    • 23 november » Liechtenstein wordt lid van de Raad van Europa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ruijfrok

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ruijfrok.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ruijfrok.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ruijfrok (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I23761.php : benaderd 18 februari 2026), "Johan Ruijfrok (1898-1978)".