Stamboom Diverse » Elizabeth J (1917-2009)

Persoonlijke gegevens Elizabeth J 


Gezin van Elizabeth J

Zij is getrouwd met Johannes Cornelis van der Voort.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth J?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.familysearch.org/ark:/61903/1:1:J5PD-F6L

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 januari 1917 lag tussen -1,1 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 5 november 2009 lag tussen 6,6 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 11,4 mm neerslag gedurende 5,8 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (13%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 20 januari » Barack Obama wordt als eerste Afro-Amerikaanse president van de Verenigde Staten geïnaugureerd.
    • 13 mei » Louis van Gaal maakt zijn overstap bekend van AZ naar FC Bayern München.
    • 1 juni » Een Airbus A330-200 van Air France verdwijnt boven de Atlantische Oceaan plots van de radar. Bij de vliegtuigramp met vlucht F447 komen 228 mensen om. Het is de grootste vliegtuigramp met een burgervliegtuig sinds 2001.
    • 22 juni » Bij een botsing van twee treinen van de metro van Washington komen ten minste 7 personen om het leven.
    • 27 juni » De Nederlandse popgroep Krezip geeft haar afscheidsconcert.
    • 1 oktober » De website van de gratis krant DAG houdt op te bestaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia



De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I23509.php : benaderd 12 januari 2026), "Elizabeth J (1917-2009)".