Stamboom Diverse » Johanna Antonia Korenhof (1929-2003)

Persoonlijke gegevens Johanna Antonia Korenhof 


Gezin van Johanna Antonia Korenhof

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Antonia Korenhof?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Antonia Korenhof

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Antonia Korenhof


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 juli 1929 lag tussen 15,9 °C en 24,5 °C en was gemiddeld 20,2 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Stadhuis van Leiden afgebrand.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 22 juni » De Sint-Janskathedraal in 's-Hertogenbosch krijgt de eretitel basiliek.
    • 29 juni » Ingebruikname van de eerste windtunnel, te Langley Field in Californië.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
  • De temperatuur op 10 januari 2003 lag tussen -8,3 °C en -1,3 °C en was gemiddeld -4,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Een metrobrand in de stad Taegu, Zuid-Korea eist meer dan 120 levens, de brand werd aangestoken en de vermoedelijke dader is aangehouden.
    • 10 juli » Astronomen vinden in een bolvormige sterrenhoop een planeet, ruim 2 keer zo zwaar als Jupiter, van 13 miljard jaar oud, veel ouder dan alle tot dan toe gevonden planeten.
    • 5 oktober » Heiligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door paus Johannes Paulus II.
    • 12 oktober » Duitsland wint het vierde WK voetbal voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
    • 3 november » Andy Roddick lost Juan Carlos Ferrero na acht weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Amerikaan moet die positie na dertien weken afstaan aan Roger Federer.
    • 16 november » Lionel Messi maakt zijn officieuze debuut voor FC Barcelona als invaller in een oefenwedstrijd bij FC Porto, ter gelegenheid van de opening van het Estádio do Dragão.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Korenhof

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Korenhof.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Korenhof.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Korenhof (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I23009.php : benaderd 2 maart 2026), "Johanna Antonia Korenhof (1929-2003)".