De temperatuur op 4 augustus 1925 lag tussen 10,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
16 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HC Rotterdam.
15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
Dag van overlijden 22 september 1995
De temperatuur op 22 september 1995 lag tussen 11,3 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,2 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
17 mei » De rechtbank in München heft de schorsing van Katrin Krabbe op. De atlete was op 22 augustus 1993 door de IAAF voor twee jaar geschorst wegens onsportief gedrag.
23 mei » De Duitse politie maakt met geweld een einde aan de gijzeling van een 35-jarige gevangenenbewaker uit Celle, bij Hannover.
6 juni » De Eerste Kamer verwerpt de prestatiebeurs met één stem verschil. Studenten die in september gaan studeren, blijven onder het oude systeem van studiefinanciering vallen en krijgen vijf jaar beurs in plaats van vier jaar.
24 augustus » Oprichting van Sibneft een oliemaatschappij in Rusland.
27 augustus » In Dublin verliest de Nederlandse mannenhockeyploeg in de finale van het Europees kampioenschap op strafballen van titelverdediger Duitsland.
19 september » The Washington Post publiceert het manifest van de Unabomber.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I20362.php : benaderd 11 januari 2026), "Catharina Geertruida Maria "Toos" Keuning (1925-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.