Stamboom Diverse » Grietje Beers (1894-????)

Persoonlijke gegevens Grietje Beers 


Gezin van Grietje Beers

(1) Zij is getrouwd met Teunis Cardol.

Zij zijn getrouwd op 31 juli 1912 te Haarlemmermeer, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 18 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 27 december 1922 te Haarlemmermeer, Noord-Holland, Netherlands.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Hendricus Johannes van Halen.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1925 te Schoten, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 30 jaar oud.Bron 3

Het echtpaar is gescheiden 12 september 1928 te Haarlem, Gemeente Haarlem, Noord-Holland, Nederland.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Beers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=3cf81de9-c195-4adf-ac90-fb888d9c8f36⟨=nl&six=1
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=da5827bd-6324-48dc-ab2e-0556a28a4479⟨=nl&six=2
  3. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=68c96472-1d14-4bd0-97b3-b42f7f8aef3f⟨=nl&six=3
  4. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=4d7e44ba-e3b3-40dd-a390-41260a8c2d83⟨=nl&six=2

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 mei 1894 lag rond de 21,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I19904.php : benaderd 1 januari 2026), "Grietje Beers (1894-????)".