Stamboom Diverse » Jacoba Cornelia Goes (1891-1981)

Persoonlijke gegevens Jacoba Cornelia Goes 


Gezin van Jacoba Cornelia Goes

(1) Zij is getrouwd met Bertus Majoor.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1912 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Gijsbertus Majoor  1918-1991
  3. Geertruida Majoor  1920-2014
  4. Agnes Joanna Majoor  1922-2009
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 19 januari 1928 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Balthazar Besems.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1928 te Dordrecht, Gemeente Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 37 jaar oud.Bron 3


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 9 november 1934 te Dordrecht, Gemeente Dordrecht, Zuid-Holland, Nederland.


(3) Zij is getrouwd met Jacobus Verhagen.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1935 te Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands, zij was toen 44 jaar oud.Bron 4

Het echtpaar is gescheiden 22 februari 1952 te Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Cornelia Goes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Cornelia Goes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=820425b3-feb5-48b8-b598-a730831b0ac4⟨=nl
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=368479ab-6f43-4065-a713-0a7d3f142041⟨=nl
  3. https://www.openarch.nl/show.php?archive=rad&identifier=c8161dc7-e825-bff1-84bf-d0960b4d0dfb⟨=nl
  4. https://www.openarch.nl/show.php?archive=srt&identifier=7d6a77fd-1e04-dc53-6811-101e805fcd9d⟨=nl

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
  • Stamboom Dobben, één auteur heeft bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1891 lag rond de 9,9 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
    • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
    • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
    • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
  • De temperatuur op 23 oktober 1935 lag tussen -2,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (90%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
    • 16 maart » Adolf Hitler geeft opdracht tot herbewapening van Duitsland, in strijd met het Verdrag van Versailles.
    • 26 april » Het Nationaal Park De Hoge Veluwe wordt gesticht.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 23 juli » Aan de Kreekweg in Rotterdam-Zuid wordt de eerste paal geslagen voor een nieuw voetbalstadion. Door de zachte winter kan Stadion Feijenoord al een jaar later in gebruik worden genomen, met de wedstrijd Feyenoord-Beerschot (5-2).
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
  • De temperatuur op 22 juni 1981 lag tussen 8,7 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 7,4 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
  • In het jaar 1981: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,2 miljoen inwoners.
    • 6 april » Mark Eyskens wordt premier van België.
    • 12 april » Bij de terugkeer op het hoogste niveau, het wereldkampioenschap ijshockey voor A-landen in Zweden, verliest de Nederlandse ploeg met 10-1 van de Sovjet-Unie.
    • 29 juli » Prins Charles treedt in het huwelijk met Diana Spencer.
    • 8 november » In België zijn er provincieraadsverkiezingen.
    • 25 november » Een groep van circa honderd huurlingen probeert de regering van president France-Albert René omver te werpen. Als de actie mislukt, kapen 44 huurlingen een toestel van Air India met 79 mensen aan boord.
    • 16 december » In Katowice in Polen wordt een opstand neergeslagen tegen de staat van beleg van het communistische regime. Negen mijnwerkers worden door de oproerpolitie doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Goes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Goes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Goes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Goes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I17270.php : benaderd 4 januari 2026), "Jacoba Cornelia Goes (1891-1981)".