Stamboom Diverse » Arnoldus Engelbert Dekker (1868-????)

Persoonlijke gegevens Arnoldus Engelbert Dekker 


Gezin van Arnoldus Engelbert Dekker

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth van Vuuren.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1889 te Besoijen, Gemeente Waalwijk, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Gerrit Cornelis Dekker  1889-1962 
  2. Johannes Dekker  1891-???? 
  3. Clasina Dekker  1892-1892
  4. Gerritje Dekker  1893-1953 
  5. Rossini Dekker  1895-1970 
  6. Dirk Marinus Dekker  1898-1980 
  7. Gerardus Dekker  1899-???? 
  8. Clasina Dekker  1902- 
  9. Anna Jostina Dekker  1904-1967 


(2) Hij is getrouwd met Johanna Theodora Biemans.

Zij zijn getrouwd op 17 februari 1909 te Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands, hij was toen 40 jaar oud.Bron 2


(3) Hij is getrouwd met Martina van Poortvliet.

Zij zijn getrouwd op 22 december 1920 te Rotterdam, Zuid-Holland, Netherlands, hij was toen 52 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnoldus Engelbert Dekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arnoldus Engelbert Dekker

Arnoldus Engelbert Dekker
1868-????

(1) 1889
(2) 1909
(3) 1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=bhi&identifier=67703faf-a9b5-1933-7bb9-4fff36b58ba5⟨=nl
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=srt&identifier=848c043e-da81-356f-781e-9761ab323af6⟨=nl
  3. https://www.openarch.nl/show.php?archive=srt&identifier=e39e8529-282e-ed44-0a17-184e452e2eb8⟨=nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 juni 1868 lag rond de 22,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 56%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 18 augustus » De Britse astronoom Norman Lockyer ontdekt helium op de zon.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 28 september » Koningin Isabella II van Spanje vlucht naar Frankrijk.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.
  • De temperatuur op 22 december 1920 lag tussen 2,0 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 0,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
    • 2 februari » Estland verklaart zijn onafhankelijkheid van Rusland.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 20 augustus » In Mülheim an der Ruhr wordt de Duitse hockey- en tennisclub Uhlenhorst Mülheim opgericht.
    • 31 augustus » De eerste steen wordt gelegd voor een nieuwe cacao- en chocoladefabriek van Ringers in Alkmaar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dekker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dekker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dekker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dekker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I17179.php : benaderd 4 januari 2026), "Arnoldus Engelbert Dekker (1868-????)".