Stamboom Diverse » Elisabeth de Hoog (1901-)

Persoonlijke gegevens Elisabeth de Hoog 


Gezin van Elisabeth de Hoog

(1) Zij is getrouwd met Willem Anthonius Goedee.

Zij zijn getrouwd op 6 april 1921 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 9 april 1927 te Utrecht, Utrecht, Netherlands.Bron 2


(2) Zij is getrouwd met Willem Hagemans.

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1928 te Utrecht, Utrecht, Netherlands, zij was toen 26 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth de Hoog?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth de Hoog

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth de Hoog

Jan Tintel
1838-1896

Elisabeth de Hoog
1901-????

(1) 1921
(2) 1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=20061BC0-9BDC-45AC-9388-5BFE108E8348⟨=nl
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=6F21E50A-F18A-4F6D-A1ED-EF5393136E67⟨=nl
  3. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=D9A73718-00A0-4332-B799-ADFF4C4DC988⟨=nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 augustus 1901 lag tussen 14,2 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Oprichting van het Gemenebest van Australië.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 21 maart » Op de rede van Vlissingen wordt het Engelse schip Tay aangevaren door het Duitse Chemnitz, 14 doden.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
  • De temperatuur op 8 februari 1928 lag tussen 7,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,7 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Hoog

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Hoog.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Hoog.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Hoog (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I16944.php : benaderd 17 februari 2026), "Elisabeth de Hoog (1901-)".