Stamboom Diverse » Gerritje ter Maten (1893-????)

Persoonlijke gegevens Gerritje ter Maten 


Gezin van Gerritje ter Maten

(1) Zij is getrouwd met Hendrik van Batenburg.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1913 te Barneveld, Gemeente Barneveld, Gelderland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maria van Batenburg  1913-1996
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)


(2) Zij is getrouwd met Carel Johannes Rebergen.

Zij zijn getrouwd op 27 maart 1937 te Ede, Gemeente Ede, Gelderland, Nederland, zij was toen 43 jaar oud.


(3) Zij is getrouwd met Lubertus Vos.

Zij zijn getrouwd op 19 oktober 1941 te Amersfoort, Gemeente Amersfoort, Utrecht, Nederland, zij was toen 48 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje ter Maten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje ter Maten

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje ter Maten

Gerritje ter Maten
1893-????

(1) 1913
(2) 1937
(3) 1941

Lubertus Vos
1898-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=gld&identifier=A9BACCD8-1AE4-47C1-8384-EFBB5A38A628⟨=nl
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=F6C0F0E3-A468-E53E-E043-4701000A1872⟨=nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 juni 1893 lag rond de 13,8 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Première van de opera Manon Lescaut van Giacomo Puccini in Turijn.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 25 juli » Opening van het Kanaal van Korinthe.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
    • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
  • De temperatuur op 19 oktober 1941 lag tussen 8,4 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Oprichting van de Joodse Raad in Amsterdam op last van de Duitse bezetter.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 1 augustus » Hillegersberg, Overschie en Schiebroek worden bij de gemeente Rotterdam gevoegd.
    • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
    • 29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
    • 26 november » Libanon wordt onafhankelijk van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ter Maten


De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I16380.php : benaderd 10 maart 2026), "Gerritje ter Maten (1893-????)".