De temperatuur op 13 juni 1947 lag tussen 3,7 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
10 februari » De geallieerden tekenen in Parijs de Vrede van Parijs met Roemenië, Italië, Hongarije, Bulgarije en Finland.
25 februari » Pruisen (Duitsland) door de geallieerden ontbonden.
14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
14 maart » José Happart, Belgisch politicus
27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
Dag van overlijden 20 november 2006
De temperatuur op 20 november 2006 lag tussen 4,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 7,7 °C. Er was 8,7 mm neerslag gedurende 11,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
8 februari » De film The Last King of Scotland gaat in Nederland in première.
7 maart » Gemeenteraadsverkiezingen in Nederland.
27 mei » Aardbeving Java.
22 juni » Tijdens de WK-voetbalwedstrijd Kroatië-Australië (2-2) krijgt Josip Šimunić drie (!) gele kaarten, omdat scheidsrechter Graham Poll hem na de tweede vergeten is rood te geven. Na de derde gele kaart in de 94e minuut wordt hij wel met rood van het veld gestuurd.
30 juni » Jan Peter Balkenende biedt het ontslag aan van het kabinet-Balkenende II.
17 november » Een nieuw wereldrecord bij Domino Day in Leeuwarden: 4.079.381 steentjes zijn omgevallen.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I13844.php : benaderd 10 januari 2026), "Hendrika "Hennie" Collet (1947-2006)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.