Stamboom Diverse » Maria Christina Anna "Miep" Vlastuin (1930-2001)

Persoonlijke gegevens Maria Christina Anna "Miep" Vlastuin 


Gezin van Maria Christina Anna "Miep" Vlastuin

Zij is getrouwd met Jan Willem de Ruiter.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Christina Anna "Miep" Vlastuin?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://www.graftombe.nl/names/info/1185036

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1930 lag tussen -0,5 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
    • 18 februari » Clyde Tombaugh ontdekt de planeet Pluto na bestudering van foto's die in januari zijn genomen (sinds 24 augustus 2006 wordt Pluto niet langer als planeet maar als dwergplaneet bestempeld).
    • 22 april » Het Verenigd Koninkrijk, Japan en de Verenigde Staten tekenen in Londen een verdrag waarin de onderzeebootoorlog en de bouw van marineschepen worden gereguleerd.
    • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 18 juli » Uruguay en Peru spelen de allereerste voetbalwedstrijd in het Estadio Centenario in Montevideo in de openingswedstrijd van het WK voetbal.
    • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
    • 2 november » Haile Selassie wordt tot keizer van Ethiopië gekroond.
  • De temperatuur op 21 maart 2001 lag tussen -0,1 °C en 1,8 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 5,8 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2001: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,0 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië verbetert in Hobart het wereldrecord op de 200 meter vrije slag van Pieter van den Hoogenband: van 1.45,35 tot 1.44,69.
    • 10 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de eerste keer het toernooi om de Confederations Cup door in de finale Japan met 1-0 te verslaan.
    • 25 oktober » Microsoft brengt Windows XP uit.
    • 1 november » In Burundi treedt een overgangsregering aan onder president Pierre Buyoya, samengesteld uit bijna alle politieke partijen.
    • 16 november » Nieuw wereldrecord voor Domino Day met 3.540.562 omgevallen stenen
    • 2 december » Enron vraagt de Chapter 11-status aan wegens een dreigend bankroet nadat Dynegy een bod van 8,4 miljard dollar heeft ingetrokken. Het is het grootste bankroet in de Verenigde Staten in 2003 en heeft grote gevolgen, zelfs politiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1929 » Marga Barbu, Roemeens actrice († 2009)
  • 1931 » Charles Logg, Amerikaans roeier
  • 1931 » Dominic Chianese, Amerikaans acteur
  • 1931 » Uri Orlev, Israëlisch kinderboekenschrijver
  • 1932 » John Vernon, Canadees acteur († 2005)
  • 1932 » Michel Legrand, Frans musicalcomponist, dirigent, pianist en arrangeur († 2019)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vlastuin

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vlastuin.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vlastuin.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vlastuin (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I13261.php : benaderd 11 januari 2026), "Maria Christina Anna "Miep" Vlastuin (1930-2001)".