Stamboom Diverse » Pieter Sodaar (1914-)

Persoonlijke gegevens Pieter Sodaar 


Gezin van Pieter Sodaar

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 23 maart 1933 te Zuilen, Gemeente Utrecht, Utrecht, Nederland, hij was toen 19 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Pieter Sodaar  1944-1944
  2. Jan Sodaar  1944-1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pieter Sodaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pieter Sodaar

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pieter Sodaar

Pieter Sodaar
1858-1938
Jan Sodaar
1885-????

Pieter Sodaar
1914-????

1933
(Niet openbaar)
Pieter Sodaar
1944-1944
Jan Sodaar
1944-1944

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1933 lag tussen -0,7 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
    • 22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
    • 30 augustus » Oprichting van Air France.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.

Over de familienaam Sodaar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sodaar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sodaar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sodaar (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I12681.php : benaderd 2 januari 2026), "Pieter Sodaar (1914-)".