Stamboom Diverse » Gerrit Jacob Koopman (1909-1961)

Persoonlijke gegevens Gerrit Jacob Koopman 


Gezin van Gerrit Jacob Koopman

Hij is getrouwd met Maria Eijlander.

Zij zijn getrouwd op 13 juni 1928 te Amsterdam, Gemeente Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 19 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Leisina Koopman  1930-2008

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Jacob Koopman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Jacob Koopman

Gerrit Jacob Koopman
1909-1961

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=nha&identifier=47eb1595-b720-4287-9a4b-0303460e4658⟨=nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 februari 1909 was gemiddeld -2,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 16 januari » Ernest Shackleton ontdekt de magnetische zuidpool.
    • 18 april » Jeanne d'Arc wordt in Rome zalig verklaard.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
  • De temperatuur op 13 juni 1928 lag tussen 7,6 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (70%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Voor de eerste maal kan op de radio, dankzij de AVRO, worden geluisterd naar het verslag van een voetbalwedstrijd, Nederland-België. De verslaggever in het Olympisch Stadion in Amsterdam is Han Hollander.
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 6 oktober » Chiang Kai-shek wordt president van Kwomintang-China.
    • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 8 juli 1961 lag tussen 14,0 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 16,0 mm neerslag gedurende 7,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Lancering van de Korabl-Spoetnik 5, met aan boord de hond Zvjozdotsjka en een pop genaamd Ivan Ivanovitsj.
    • 17 april » Mislukte invasie in de Varkensbaai (Cuba).
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 8 juni » Huwelijk van hertog Edward van Kent en Katharine Worsley in York.
    • 31 oktober » Orkaan Hattie landt nabij Belize City en vernietigt die stad daarbij, stichting vluchtelingenkamp Hattieville.
    • 8 december » Heroprichting van het Bisdom Antwerpen in België, dat eerder bestond van 1559 tot 1801. De naam van het Aartsbisdom Mechelen wordt gewijzigd in Mechelen-Brussel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koopman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koopman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koopman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koopman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I12391.php : benaderd 12 januari 2026), "Gerrit Jacob Koopman (1909-1961)".