Stamboom Diverse » Gerrit Henzen (1884-????)

Persoonlijke gegevens Gerrit Henzen 


Gezin van Gerrit Henzen

Hij is getrouwd met Gijsje van Veenendaal.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1908 te Amerongen, Gemeente Utrechtse Heuvelrug, Utrecht, Nederland, hij was toen 23 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Het echtpaar is gescheiden 11 januari 1926 te Amerongen, Gemeente Utrechtse Heuvelrug, Utrecht, Nederland.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Henzen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Henzen

Gerrit Henzen
1884-????

1908

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=579DDB6E-C639-492F-9D22-309A02D3754F⟨=nl
  2. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=F3E397BB-5E5E-42E8-A48C-3EF733259D88⟨=nl
  3. https://www.openarch.nl/show.php?archive=hua&identifier=B9EF7A35-B349-4555-A5A2-F28DFF9E7410⟨=nl

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 oktober 1884 lag rond de 13,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
  • De temperatuur op 22 augustus 1908 lag tussen 11,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Het Nationaal Park Grand Canyon wordt als nationaal monument ingesteld.
    • 24 januari » Robert Baden-Powell richt de scouting op.
    • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
    • 13 juli » Vrouwen doen voor het eerst mee aan de moderne Olympische Spelen.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Henzen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Henzen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Henzen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Henzen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Diverse is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Eva Drenth, "Stamboom Diverse", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drenth/I10231.php : benaderd 2 januari 2026), "Gerrit Henzen (1884-????)".