Stamboom Speijers-Drent-Langemaat. » Antje Johanna van Tongeren (1894-1991)

Persoonlijke gegevens Antje Johanna van Tongeren 


Gezin van Antje Johanna van Tongeren

Zij is getrouwd met Gerrit Herman Kruk.

Zij zijn getrouwd op 16 juni 1920 te Arnhem, zij was toen 26 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Gerritdina Kruk  1921-1965
  2. Jan Kruk  1922-2003
  3. Jantje Kruk  1923-2012
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje Johanna van Tongeren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antje Johanna van Tongeren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antje Johanna van Tongeren


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. BsG_Arnhem_aktenr.306.
    2. onlin-begraafplaatsen.nl
    3. online-begraafplaatsen.nl
    4. BsH_Arnhem_aktenr.332.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1894 lag rond de 5,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
      • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
      • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
      • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
      • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
      • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
    • De temperatuur op 16 juni 1920 lag tussen 11,7 °C en 25,3 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 14,0 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 26 april » Canada verslaat Zweden met 12-1 in de finale van het olympische demonstratietoernooi ijshockey in Antwerpen, en wordt daarmee de eerste officiële wereldkampioen.
      • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
      • 16 december » Een aardbeving in Kansu in China (8,5 op de schaal van Richter) eist 180.000 levens.
      • 19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
    • De temperatuur op 13 november 1991 lag tussen 4,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 4,4 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 16 september » De Verenigde Staten schorten alle hulp aan Zaïre op wegens de aanhoudende schending van de mensenrechten en de chaotische economische situatie in het Centraal-Afrikaanse land. De beslissing betekent voor Zaïre een verlies van 13 miljoen dollar per jaar.
      • 19 september » Wit-Rusland verklaart zich onafhankelijk van de Sovjet-Unie
      • 24 september » Het album Nevermind van Nirvana komt uit.
      • 9 oktober » De overgangsregering van Togo vraagt militaire hulp van bevriende buitenlandse mogendheden om de muitende militairen te bedwingen, die tevergeefs hebben geprobeerd interim-premier Kokou Koffigoh te ontvoeren.
      • 22 oktober » Kosovo roept eenzijdig de onafhankelijkheid uit. De internationale gemeenschap, op Albanië na, erkent de zelfstandigheid van de Servische provincie niet.
      • 29 november » Politieke partijen en leiders van de thuislanden in Zuid-Afrika beginnen met onderhandelingen die moeten leiden tot een nieuwe, non-raciale grondwet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1890 » Oscar Egg, Zwitsers wielrenner († 1961)
    • 1891 » Tomas Confesor, Filipijns politicus († 1951)
    • 1892 » Mea Verwey, Nederlands uitgeefster en letterkundige († 1978)
    • 1896 » Jan de Vries, Nederlands atleet († 1939)
    • 1898 » Leonard Roggeveen, Nederlands onderwijzer, kinderboekenschrijver en -illustrator († 1959)
    • 1898 » Paul de Waart, Nederlands journalist († 1970)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Tongeren


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Alex Speijers, "Stamboom Speijers-Drent-Langemaat.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drent/I2590.php : benaderd 14 maart 2026), "Antje Johanna van Tongeren (1894-1991)".