Stamboom Drektraan » Ennecken Essing (1758-????)

Persoonlijke gegevens Ennecken Essing 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1758 in Mussum bei Bocholt.

Gezin van Ennecken Essing

Zij is getrouwd met Gerhard Hendrik Veerbeeck.

Zij zijn getrouwd op 18 november 1779 te Wertherbruch, duitsland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gert Jan Veerbeeck  1782-????
  2. Jan Veerbeeck  1784-????
  3. Engelina Veerbeeck  1786-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ennecken Essing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Ennecken Essing

Ennecken Essing
1758-????

1779
Jan Veerbeeck
1784-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 november 1779 lag rond de 4,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1779: Bron: Wikipedia
    • 12 april » Spanje neemt deel aan de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog met het Verdrag van Aranjuez
    • 13 mei » Beierse Successieoorlog eindigt met het Verdrag van Teschen dat in Cieszyn gesloten wordt tussen Oostenrijk en Pruisen. Oostenrijk kreeg de Innviertel en deed afstand van de rest van Beieren.
    • 6 december » Première van de opera L'isola disabitata van Joseph Haydn.

Over de familienaam Essing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Essing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Essing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Essing (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald Drektraan van Westvoorne, "Stamboom Drektraan", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drektraan/I537697.php : benaderd 13 februari 2026), "Ennecken Essing (1758-????)".