Stamboom Drektraan » Jan Jacobsz Klok (1855-1932)

Persoonlijke gegevens Jan Jacobsz Klok 

Bronnen 1, 2
  • Hij is geboren op 1 oktober 1855 in Oostvoorne, Zuid-Holland, Nederland.
  • Beroepen:
    • tussen 1890 en 1901 Vrachtrijder in Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland.
    • tussen 1903 en 1906 Arbeider in Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland.
    • tussen 1908 en 1909 Tuinier in Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland.
    • Landbouwer in Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland.
    • Bouwknecht in Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland.
  • Nationaliteit: Netherlands.
  • Geloof: Protestant.
  • Hij is overleden op 25 juni 1932 in Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland, hij was toen 76 jaar oud.
  • Een kind van Jacob Commersz Klok en Hester van Bergen

Gezin van Jan Jacobsz Klok

Hij is getrouwd met Adriana Lena Kruik.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1889 te Rockanje gem Westvoorne,, Zuid-Holland, Nederland Nederland, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hester Klok  1890-1972 
  2. Teuna Geertje Klok  1891-1974
  3. Jakob Jacob Klok  1892-1965
  4. Pietertje Klok  1893-1962
  5. Neeltje Klok  1894-1976
  6. Teunis Klok  1895-1919
  7. Magdalena Klok  1896-1946
  8. Jannetje Klok  1897-1979
  9. Dirkje Klok  1898-1979
  10. Cent Kommer Klok  1900-1996
  11. Abraham Klok  1901-1982
  12. Kommer Cent Klok  1903-1985
  13. Arie Klok  1904-1978
  14. Leendert Klok  1908-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Jacobsz Klok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Jacobsz Klok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Jacobsz Klok

Kommer Klok
1780-1858

Jan Jacobsz Klok
1855-1932

1889
Hester Klok
1890-1972
Neeltje Klok
1894-1976
Teunis Klok
1895-1919
Jannetje Klok
1897-1979
Dirkje Klok
1898-1979
Abraham Klok
1901-1982
Arie Klok
1904-1978
Leendert Klok
1908-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Haas Web Site, Jacobus Petrus Haas, Jan Klok, 4 januari 2016
      Toegevoegd via een Instant Discovery™

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Haas Web Site

      Familiestamboom: 137065712-1
    2. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 oktober 1855 lag rond de 12,8 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1855: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 7 februari » Ondertekening van het Japans-Russisch vriendschapsverdrag (alias Verdrag van Shimoda).
      • 1 maart » In Mexico begint de Revolutie van Ayutla.
      • 30 april » In Sheffield wordt het stadion Bramall Lane officieel geopend met een cricketwedstrijd.
      • 11 juli » Haarlemmermeer wordt officieel een Nederlandse gemeente.
      • 1 augustus » Eerste beklimming van de Monte Rosa, de op een na hoogste top in de Alpen.
    • De temperatuur op 2 mei 1889 lag rond de 13,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
      • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • De temperatuur op 25 juni 1932 lag tussen 8,6 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (32%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
      • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
      • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
      • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
      • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Klok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klok (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ronald Drektraan van Westvoorne, "Stamboom Drektraan", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-drektraan/I504455.php : benaderd 17 januari 2026), "Jan Jacobsz Klok (1855-1932)".