Stamboom Draaisma » Carolina van der Veen (1900-1976)

Persoonlijke gegevens Carolina van der Veen 

Bron 1

Gezin van Carolina van der Veen

Zij is getrouwd met Harm Joesten.

Bruidegom:Harm Joesten


Geboorteplaats:Emmen


Leeftijd:28


Beroep:ambt. arbeidsbemidd.


Vader van de bruidegom:
Jan Joesten
Beroep:
arbeider
Moeder van de bruidegom:
Henderkien Breider
Beroep:
zonder
Bruid:
Carolina van der Veen
Geboorteplaats:
Emmen
Leeftijd:
24
Beroep:
zonder
Vader van de bruid:
Tjeert van der Veen
Beroep:
Winkelier
Moeder van de bruid:
Aafje Wolters
Beroep:
zonder
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
dinsdag 11 november 1924
Gebeurtenisplaats:
Emmen
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Drents Archief
Plaats instelling:
Assen
Collectiegebied:
Drenthe
Archief:
0166.010
Registratienummer:
1924
Aktenummer:
298
Registratiedatum:
11 november 1924
Akteplaats:
Emmen
Aktesoort:
Huwelijk
bsp;

Zij zijn getrouwd op 11 november 1924 te Emmen, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Notities over Carolina van der Veen

Kind:Carolina van der Veen


Geslacht:Vrouw


Geboortedatum:zondag 4 november 1900


Vader:
Tjeert van der Veen
Geslacht:
Man
Leeftijd:
31
Beroep:
Winkelier
Moeder:
Aafje Wolters
Geslacht:
Vrouw
Beroep:
zonder
Gebeurtenis:
Geboorte
Gebeurtenisplaats:
Nieuw Dordrecht (Emmen)
Documenttype:
BS Geboorte
Erfgoedinstelling:
Drents Archief
Plaats instelling:
Assen
Collectiegebied:
Drenthe
Archief:
0165.010
Registratienummer:
1900
Aktenummer:
706
Registratiedatum:
5 november 1900
Akteplaats:
Emmen
Aktesoort:
Geboorte

am

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina van der Veen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Carolina van der Veen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Carolina van der Veen

Aafje Wolters
1868-1956

Carolina van der Veen
1900-1976

1924

Harm Joesten
1896-1966


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. MENDEL Web Site, YORI MENDEL, Carolina van der Veen, 30 mei 2016
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: MENDEL Web Site
      Stamboom: gerard57

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 november 1900 lag rond de 1,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Hawaï wordt officieel een territorium van de Verenigde Staten.
      • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
      • 2 april » Het socialistische dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst in Nederland.
      • 1 juni » In Rotterdam besluiten enkele schooljongens tot de oprichting van voetbalclub Neptunus, die 43 jaar later ook een honkbalafdeling krijgt.
      • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
      • 11 augustus » Oprichting van de Braziliaanse voetbalclub AA Ponte Preta.
    • De temperatuur op 11 november 1924 lag tussen -1,5 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 3,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
      • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
      • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
      • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
      • 16 april » De eerste radio-uitzending via de draadomroep. De Matthäus Passion wordt uitgezonden.
      • 1 oktober » De Eerste vlucht KLM naar Nederlands-Indië vertrekt van Schiphol voor de eerste intercontinentale commerciële vlucht naar Batavia.
      • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • De temperatuur op 15 mei 1976 lag tussen 5,6 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 13,9 uur zonneschijn (89%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 12 januari » De oud-ministers Roolvink en Schmelzer alsmede Elsevier-hoofdredacteur Hoogendijk geven toe dat zij tegen fikse betaling Gulf Oil Corporation adviezen hadden verstrekt.
      • 9 maart » Het neerstorten van een ski-cabine in de Italiaanse wintersportplaats Cavalese kost 42 toeristen het leven.
      • 23 april » Black and Blue, elpee van The Rolling Stones, komt uit in Europa. Het is het eerste album waarop gitarist Ron Wood meespeelt als opvolger van Mick Taylor.
      • 22 mei » Het Nederlands voetbalelftal verslaat België in Brussel met 2-1 in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976 door treffers van Johnny Rep en Johan Cruijff.
      • 28 juli » Alle zes miljoen inwoners van Peking verblijven dagenlang op straat na zeer zware aardbevingen, die het noordoosten van China treffen en het leven eisen van 240.000 mensen.
      • 30 september » Tv-maker Henk Barnard ontvangt uit handen van minister Jan Pronk (ontwikkelingssamenwerking) de Dick Scherpenzeelprijs.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Veen


    De publicatie Stamboom Draaisma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert, "Stamboom Draaisma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma/I5121.php : benaderd 10 januari 2026), "Carolina van der Veen (1900-1976)".