Stamboom Draaisma » Johanna Maria Draaisma (1917-2010)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Draaisma 

Bronnen 1, 2

Gezin van Johanna Maria Draaisma

Zij is getrouwd met Jan Dirk Kastermans.

e class="mi_values">ass="mi_label">Aktedatum:table>td>s="mi_highlight">Draaismalens">egom:l/default/images/m1.gif" alt="" /> tems">"mi_label">Leeftijd:value">Kastermanstbody>">Anton Christian Kastermansoep of functie:e">45class="mi_label">Woonplaats:el">Moeder bruidegom:.nl/default/images/pl1.gif" alt="" /> display: none;">>zonderi_label">Voornaam:lues">/td>td class="mi_label">Beroep of functie:d>>i_label">Vader bruid:iles.archieven.nl/default/images/m1.gif" alt="" /> 24e55b8741e728b6f7c9a" class="mi_det_item">Geslacht:td>/td>>nne Bänzigertie:tr>oonplaats:7d63e518c24e55b8741e728b6f7c9a" src="http://mifiles.archieven.nl/default/images/pl1.gif" alt="" /> 5b8741e728b6f7c9a" class="mi_det_item">class="mi_label">Geslacht:value">Jozef Huberty>tr>rel="nofollow">1939Hy>td>_flexvalue">Draaismaass="mi_values">_label">Voornaam:>v class="mi_flexvalue">Bolswardalues">mi_label">Overlijdensplaats:/table>d>le class="mi_values">ls toegang">>view=ldt" rel="nofollow">Rijckheyt, centrum voor regionale geschiedenis

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Draaisma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Draaisma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Draaisma

tbody>"mi_flexvalue">Johanna Maria Draaismaclass="mi_label">Geslacht:
Heerlenn?mivast=0&mizig=190&miadt=1&miaet=14&micode=ORGANISATIES&minr=771563&miview=ldt" rel="nofollow">Rijckheyt, centrum voor regionale geschiedenis/table>

Zij zijn getrouwd op 30 september 1939 te Heerlen, Nederland, zij was toen 22 jaar oud.

Gebeurtenis (Ondertrouw) september 1939 in Heerlen, Nederland .


Notities over Johanna Maria Draaisma


>tbody>ype bidprentje:

Johanna Maria Draaisma
1917-2010

1939

Toon totale kwartierstaat

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Johanna Maria Draaisma



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. fam stamboom Web Site, hanneke kastermans, Johanna M Draaisma, 26 januari 2016
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: fam stamboom Web Site
    Stamboom: Timmermans
  2. fam stamboom Web Site, hanneke kastermans, johanna draaisma, 27 februari 2015
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: fam stamboom Web Site
    Stamboom: fam stamboom

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 september 1917 lag tussen 2,8 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
    • 7 november » Begin van de Oktoberrevolutie: Lenin, de aanvoerder van de bolsjewieken, leidt de communisten in een vrijwel bloedeloze staatsgreep tegen de Voorlopige Regering. (In Rusland gold toentertijd de juliaanse kalender en volgens die kalender was het toen 25 oktober.)
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
  • De temperatuur op 30 september 1939 lag tussen 5,9 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 5,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Op initiatief van Maurice van Nieuwenhuizen wordt de "Nederlandsche Jiu-Jitsu Bond" (NJJB) opgericht, een van de voorlopers van de Judo Bond Nederland.
    • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
    • 8 oktober » Duitsland annexeert westelijk Polen.
    • 26 november » Het Sovjet-Russische leger bombardeert eigen gebied dicht bij de Finse grens en geven de Finnen hiervan de schuld.
    • 30 november » Begin van de Winteroorlog tussen Finland en de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 9 december 2010 lag tussen -2,4 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (38%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 6 maart » De president van het West-Afrikaanse Togo, Faure Eyadéma, is herkozen, nadat hij zijn rivaal Jean-Pierre Fabré heeft verslagen bij de presidentsverkiezingen.
    • 20 maart » De gletsjervulkaan Eyjafjallajökull op IJsland barst uit.
    • 15 juni » Brits premier David Cameron biedt excuses aan voor het doodschieten van veertien burgers door het Britse leger op Bloody Sunday in 1972.
    • 30 juni » Jennifer Geerlings-Simons en Ruth Wijdenbosch worden verkozen tot respectievelijk voorzitter en (eerste vrouwelijke) ondervoorzitter van het parlement van Suriname.
    • 25 juli » Een Italiaanse onderhoudstrein dendert door een stootblok op het station van Stavoren in de Nederlandse provincie Friesland en doorboort een watersportwinkel. De ravage is enorm, maar slechts twee medewerkers van de trein raken lichtgewond.
    • 23 augustus » Bij een buskaping in Manilla komen acht toeristen uit Hongkong en de dader om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Draaisma