Stamboom Draaisma » Geertruida Suzanna Draaisma (1901-1995)

Persoonlijke gegevens Geertruida Suzanna Draaisma 


Gezin van Geertruida Suzanna Draaisma

Zij is getrouwd met Johannes Rudolphus Hendrikus van den Hende.

Bruidegom:Johannes Rudolphus Henderikus van den Hende


Geboorteplaats:Oude Pekela


Beroep:slager


Bruid:
Geertruida Suzanna Draaisma
Geboorteplaats:
Nieuwe Pekela
Vader van de bruidegom:
Rudolphus Henderikus van den Hende
Beroep:
slager
Moeder van de bruidegom:
Aafina Dekker
Vader van de bruid:
Sipke Draaisma
Beroep:
pottenbakker
Moeder van de bruid:
Catharina Bernardina Leffers
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
woensdag 9 maart 1921
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Groninger Archieven
Plaats instelling:
Groningen
Collectiegebied:
Groningen
Aktenummer:
10
Registratiedatum:
9 maart 1921
Akteplaats:
Nieuwe Pekela
Collectie:
Bron: boek, Periode: 1921
Boek:
Huwelijksregister 1921
Aktesoort:
huwelijk
Opmerking:
bruidegom 19 jaar; bruid 19 jaar

Zij zijn getrouwd op 9 maart 1921 te Nieuwe Pekela, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Notities over Geertruida Suzanna Draaisma

Kind:Geertruida Suzanna Draaisma


Geslacht:Vrouw


Geboorteplaats:Nieuwe Pekela


Geboortedatum:dinsdag 28 mei 1901


Vader:
Sipke Draaisma
Leeftijd:
40
Beroep:
pottebakker
Moeder:
Catharina Bernardina Leffers
Gebeurtenis:
Geboorte
Datum:
dinsdag 28 mei 1901
Gebeurtenisplaats:
Nieuwe Pekela
Documenttype:
BS Geboorte
Erfgoedinstelling:
Groninger Archieven
Plaats instelling:
Groningen
Collectiegebied:
Groningen
Aktenummer:
70
Registratiedatum:
30 mei 1901
Akteplaats:
Nieuwe Pekela
Collectie:
Bron: boek, Periode: 1901
Boek:
Geboorteregister 1901

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertruida Suzanna Draaisma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertruida Suzanna Draaisma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertruida Suzanna Draaisma

Geertruida Suzanna Draaisma
1901-1995

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 mei 1901 lag tussen 6,6 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (65%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 6 oktober » Oprichting van de Franse voetbalclub Amiens SC.
    • De temperatuur op 9 maart 1921 lag tussen 4,8 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 19 februari » België - Stemrecht voor vrouwen in gemeentelijke verkiezingen.
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 15 maart » Stichting van de Poolse voetbalclub Raków Częstochowa.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
      • 30 oktober » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 1-0 te winnen van titelhouder Uruguay.
    • De temperatuur op 12 december 1995 lag tussen 1,3 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (47%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1995: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,4 miljoen inwoners.
      • 17 januari » Kobe wordt getroffen door een zware aardbeving met een kracht van 7,2 op de schaal van Richter. De stad wordt voor een groot deel verwoest. Er vallen 6433 doden.
      • 7 mei » Jan Willem van Ede passeert Leo van Veen, alias Mister Utrecht, als de doelman tegen Roda JC zijn 425ste wedstrijd speelt voor FC Utrecht. Van Veen bleef op 424 steken. Van Ede debuteerde op 8 september 1982, uit tegen PEC Zwolle (1-1).
      • 5 juni » Gastland Zweden verliest in de openingswedstrijd van het tweede WK voetbal voor vrouwen met 1-0 van Brazilië.
      • 29 juni » In de Zuid-Koreaanse hoofdstad Seoel stort de Sampoong Department Store (warenhuis) in. Daarbij komen 501 mensen om het leven.
      • 5 september » Wereldwijd protest na de eerste van een reeks kernproeven door Frankrijk op het atol Mururoa.
      • 28 november » Ajax wint de wereldbeker voor clubteams in Tokio, na strafschoppen, van het Zuid-Amerikaanse Gremio.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Draaisma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Draaisma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Draaisma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Draaisma (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Draaisma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert, "Stamboom Draaisma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma/I331.php : benaderd 31 december 2025), "Geertruida Suzanna Draaisma (1901-1995)".