Hij is getrouwd met Christina Weijer.
Zij zijn getrouwd op 19 mei 1958 te Bolsward, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.
Kind(eren):
std>
Tijdbalk Sietse Nicolaas Draaisma
Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen:grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Voorouders (en nakomelingen) van Sietse Nicolaas Draaisma
Sietse Nicolaas Draaisma
1933-2003 1958Christina Weijer
1934-1991
Verwantschap Sietse Nicolaas Draaisma
- Sietse Nicolaas Draaisma is de achter(x7)kleinzoon van Marten MARTENS Draaisma:
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.
Historische gebeurtenissen
Geboortedag 15 augustus 1933
- De temperatuur op 15 augustus 1933 lag tussen 13,4 °C en 23,4 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
- Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
- Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
- In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
- 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
- 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
- 3 juni » Encycliek Dilectissima Nobis van Paus Pius XI over de onderdrukking van de Kerk van Spanje.
- 25 juni » Vrijgave van de Verklaring van Feiten door Jehova's getuigen in nazi-Duitsland.
- 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
- 6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
Trouwdag 19 mei 1958
- De temperatuur op 19 mei 1958 lag tussen 10,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
- Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
- Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
- In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
- 13 januari » De Smurfenstrip wordt voor het eerst uitgebracht.
- 20 januari » President Marcos Pérez Jiménez van Venezuela slaat op de vlucht vanwege de opstand tegen zijn regime.
- 10 augustus » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Schiedam haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,2.
- 14 augustus » KLM-vlucht 607-E van Amsterdam naar New York stort ten westen van Ierland in de Atlantische oceaan. Alle 99 inzittenden komen om.
- 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
- 15 december » Benoeming van Albino Luciani, de latere paus Johannes Paulus I, tot bisschop van Vittorio Veneto (Italië).
Dag van overlijden 29 december 2003
- De temperatuur op 29 december 2003 lag tussen 1,1 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
- Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
- Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
- Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
- In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
- Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
- 15 februari » Miljoenen mensen protesteren wereldwijd tegen een eventuele oorlog tegen Irak.
- 20 juni » Actiecomité Stop MARTIJN wordt opgericht en heeft als belangrijkste doelstelling Vereniging MARTIJN tot opheffing te dwingen op basis van de huidige zedenwetgeving.
- 29 juni » Het Frans voetbalelftal wint voor de tweede keer de strijd om de Confederations Cup, ditmaal ten koste van Kameroen (1-0).
- 10 september » Anna Lindh, de Zweedse minister van Buitenlandse Zaken, wordt neergestoken en overlijdt een dag later aan haar verwondingen.
- 28 september » In een koeltoren van de Amercentrale te Geertruidenberg stort een steiger in, waarbij 5 mannen omkomen.
- 3 november » Andy Roddick lost Juan Carlos Ferrero na acht weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Amerikaan moet die positie na dertien weken afstaan aan Roger Federer.
Dezelfde geboorte/sterftedag
- 1930 » José María Zárraga, Spaans voetballer († 2012)
- 1931 » Haitham al-Maleh, Syrisch mensenrechtenverdediger, advocaat en voormalig rechter
- 1931 » Hugues C. Pernath, Vlaams dichter († 1975)
- 1931 » Richard Heck, Amerikaans scheikundige († 2015)
- 1933 » Stanley Milgram, Amerikaans psycholoog († 1984)
- 1935 » Abby Dalton, Amerikaans actrice
- 2001 » Florian Fricke (57), Duits musicus
- 2001 » Louis Waltniel (76), Vlaams politicus
- 2003 » Don Lawrence (75), Brits stripauteur
- 2003 » Michel Zanoli (35), Nederlands wielrenner
- 2004 » Eugenio Garin (95), Italiaans historicus en filosoof
- 2005 » Julien Put (67), Vlaams radiomaker
Over de familienaam Draaisma
- Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Draaisma.
- Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Draaisma.
- Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Draaisma (onder)zoekt.
De publicatie Stamboom Draaisma is opgesteld door Robert.Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert, "Stamboom Draaisma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma/I3146.php : benaderd 10 januari 2026), "Sietse Nicolaas Draaisma (1933-2003)".