Stamboom Draaisma » Franciscus Anthonius Johannes Killing (1861-1946)

Persoonlijke gegevens Franciscus Anthonius Johannes Killing 


Gezin van Franciscus Anthonius Johannes Killing

Hij is getrouwd met Helena Martina Draaisma.

Bruidegom:Franciscus Antonius Johannes Killing


Geboorteplaats:Amsterdam


Leeftijd:52


Beroep:loopknecht


Vader van de bruidegom:
Franz Anton Killing
Moeder van de bruidegom:
Johanna Maria Dans
Bruid:
Helena Martina Draaisma
Geboorteplaats:
Sneek
Leeftijd:
46
Vader van de bruid:
Jacobus Draaisma
Moeder van de bruid:
Fronica Spijkerman Knoop
Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
woensdag 13 mei1914
Gebeurtenisplaats:
Amsterdam
Documenttype:
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling:
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling:
Haarlem
Collectiegebied:
Noord-Holland
Aktenummer:
Reg.6C fol. 9v
Registratiedatum:
13 mei 1914
Akteplaats:
Amsterdam

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1914 te Amsterdam, Nederland, hij was toen 52 jaar oud.


Notities over Franciscus Anthonius Johannes Killing

adres:


Lange Niezel 383


M


Killing, Frans Antons Johs


03-08-1861


Amstm

16




Geboorteplaats:Amsterdam


Leeftijd:84


Vader:
Franz Anton Killing
Geslacht:
Man
Moeder:
Johanna Maria Dans
Geslacht:
Vrouw
Echtgenoot/echtgenote:
Helena Martina Draaisma
Gebeurtenis:
Overlijden
Datum:
maandag 22 april 1946
Gebeurtenisplaats:
Haarlem
Documenttype:
BS Overlijden
Erfgoedinstelling:
Noord-Hollands Archief
Plaats instelling:
Haarlem
Collectiegebied:
Noord-Holland
Aktenummer:
a559
Registratiedatum:
1946
Akteplaats:
Haarlem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Anthonius Johannes Killing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1861 lag rond de 18,2 °C. Er was 7 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
    • 4 maart » De "Stars and Bars" wordt aangenomen als de vlag van de Geconfedereerde Staten van Amerika
    • 11 maart » De grondwet van de Geconfedereerde Staten van Amerika wordt aangenomen.
    • 17 maart » Het Koninkrijk Italië wordt uitgeroepen.
    • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
    • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
  • De temperatuur op 22 april 1946 lag tussen 1,6 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,5 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 1 april » Een aardbeving met een sterkte van 7,8 bij de Aleoeten creëert een tsunami die de Hawaïaanse eilanden overspoelt. 159 mensen komen om.
    • 6 april » Oprichting van de Noorse omnisportvereniging Drøbak/Frogn IL na een fusie van Drøbak BK (1920) en Frogn IL (1934).
    • 18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
    • 31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Killing

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Killing.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Killing.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Killing (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Draaisma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert, "Stamboom Draaisma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma/I305.php : benaderd 28 februari 2026), "Franciscus Anthonius Johannes Killing (1861-1946)".