Stamboom Draaisma » Hendrik de Rover (1922-2007)

Persoonlijke gegevens Hendrik de Rover 


Gezin van Hendrik de Rover

Hij is getrouwd met Rika Draaisma.

 


Hoofdpersoon:Hendrik de Rover


Gebeurtenis:
Huwelijk
Datum:
vrijdag 2 april 1948
Gebeurtenisplaats:
Alkmaar
Documenttype:
Familieadvertenties
Erfgoedinstelling:
Centraal Bureau voor Genealogie
Plaats instelling:
Den Haag
Collectiegebied:
Nederland
Registratienummer:
VFADNL114511-3
Registratiedatum:
2 april 1948
Opmerking:
Huwelijksadvertentie

Zij zijn getrouwd op 15 april 1948 te Alkmaar, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.

Gebeurtenis (Death of Spouse).


Notities over Hendrik de Rover

Geregistreerde:Hendrik de Rover


Geboorteplaats:Bergen


Geboortedatum:woensdag 5 april 1922


Gebeurtenis:
Registratie
Documenttype:
Bevolkingsregister
Erfgoedinstelling:
Regionaal Archief Alkmaar
Plaats instelling:
Alkmaar
Collectiegebied:
Noord-Holland
Akteplaats:
Bergen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik de Rover?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 april 1922 lag tussen -1,1 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (51%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het Rotterdams Nieuwsblad begint als eerste dagblad met een strip, Nieuwe Oostersche Sprookjes, van de hand van Henk Backer.
    • 9 juli » Johnny Weissmuller zwemt als eerste mens onder de minuut op de 100 meter vrije slag; in Alameda brengt de latere filmster (Tarzan) het wereldrecord op 58,6. Het oude record (1.00,4) stond sinds 24 augustus 1920 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot Duke Kahanamoku.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
    • 4 november » De Britse archeoloog Howard Carter ontdekt het graf van de Egyptische farao Toetanchamon.
  • De temperatuur op 15 december 2007 lag tussen -1,7 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 april » Baanwielrenner Theo Bos wordt voor de derde maal wereldkampioen sprint. Het is zijn vijfde wereldtitel in totaal.
    • 28 april » Opening van BMO Field, ook wel National Soccer Stadium genoemd, een voetbalstadion in de Canadese stad Toronto.
    • 1 juni » RTL zendt sinds vandaag alle programma's uit in breedbeeld.
    • 16 september » Thailand, Phuket. Een vliegtuig van de Thaise maatschappij One-Two-GO stort neer in hevige regen en wind, tientallen doden tot gevolg.
    • 23 oktober » Er zijn op veel plaatsen in Nederland stakingen door scholieren, in verband met de plannen voor de 1040 uren regeling.
    • 31 oktober » Bij het eiland Pagan, onderdeel van de Marianen, is er een aardbeving.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Clay Regazzoni (67), Zwitsers autocoureur
  • 2007 » John Berg (58), Amerikaans acteur
  • 2008 » Davey Graham (68), Engels gitarist
  • 2008 » León Febres-Cordero (77), oud-president van Ecuador
  • 2008 » Carlo Caracciolo (83), Italiaans krantenuitgever
  • 2008 » Valentin Berlinski (83), Russisch cellist

Over de familienaam De Rover

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Rover.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Rover.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Rover (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Draaisma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Robert, "Stamboom Draaisma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-draaisma/I1715.php : benaderd 7 maart 2026), "Hendrik de Rover (1922-2007)".