Stamboom Douma » Beetke van RASQUERT

Persoonlijke gegevens Beetke van RASQUERT 


    Gezin van Beetke van RASQUERT

    Zij is getrouwd met Wigbold von Ewsum.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):



    Notities over Beetke van RASQUERT

    http://www.greetsgenealogie.nl/gezinskaart-van-wigbold-van-ewsum-1470-1528/

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Beetke van RASQUERT?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Beetke van RASQUERT

    Beetke van RASQUERT


    Wigbold von Ewsum
    ± 1470-????


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van RASQUERT


    De publicatie Stamboom Douma is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.H.Douma, "Stamboom Douma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-douma/I21766.php : benaderd 9 januari 2026), "Beetke van RASQUERT".