Stamboom Douma » Guyotte van Amstel (1310-1374)

Persoonlijke gegevens Guyotte van Amstel 

  • Zij is geboren in het jaar 1310.
  • Zij is overleden in het jaar 1374, zij was toen 64 jaar oud.

Gezin van Guyotte van Amstel

Zij is getrouwd met Jan i van Egmont.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1331, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Arend van Egmond  1337-1409 


Notities over Guyotte van Amstel

van Amstel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Guyotte van Amstel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Guyotte van Amstel

Guyotte van Amstel
1310-1374

1331

Jan i van Egmont
± 1310-1369


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Amstel


De publicatie Stamboom Douma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.H.Douma, "Stamboom Douma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-douma/I19812.php : benaderd 16 januari 2026), "Guyotte van Amstel (1310-1374)".