Stamboom Douma » Roelof Rill (1897-1987)

Persoonlijke gegevens Roelof Rill 

  • Hij is geboren in het jaar 1897 in Kampen.
  • Hij is overleden in het jaar 1987, hij was toen 90 jaar oud.

Gezin van Roelof Rill

(1) Hij is getrouwd met Rinske Vogelvang.

Zij zijn getrouwd op 19 september 1917 te Amsterdam, hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Roelof Rill  1921-2002 


(2) Hij is getrouwd met Jeltje Herrema.

Zij zijn getrouwd.


Notities over Roelof Rill

Rill

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Rill?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Rill

Roelof Rill
1897-1987

(1) 1917
Roelof Rill
1921-2002
(2) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 september 1917 lag tussen 15,9 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 3,1 mm neerslag. Er was 2,9 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 7 juni » Ten zuiden van Houten ontspoort een trein met daarin koningin Wilhelmina.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.

Over de familienaam Rill

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rill.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rill.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rill (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Douma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J.H.Douma, "Stamboom Douma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-douma/I16546.php : benaderd 13 januari 2026), "Roelof Rill (1897-1987)".